Zestaw obciążeń kompozytowych P - 0
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 1
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 2
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 3
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 4
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 5
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 0
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 1
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 2
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 3
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 4
Zestaw obciążeń kompozytowych P - 5
-10%

Zestaw obciążeń kompozytowych Premium 27kg

Reviews

Sprawdź opinie

209.98 zł

188.98 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 209.98 zł

22 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Zestaw obciążeń kompozytowych Premium 27 kg, marki Hop-Sport, to idealny wybór dla osób, które chcą wzmocnić swoje mięśnie, wyrzeźbić sylwetkę i popracować nad górnymi partiami ciała. W skład zestawu wchodzą: cztery obciążenia kompozytowe o wadze 5 kg każde, gryf stalowy prosty o pełnym przekroju oraz zaciski śrubowe zabezpieczące ciężar na gryfie . Zestaw Premium 27 kg to trafiony wybór, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z treningiem siłowym z obciążeniem lub jeśli stawiasz na bardziej dynamiczne ćwiczenia w obrębie serii powtórzeń, do których dedykowana jest sztanga 120 cm.

Zawartość zestawu

  • 4x - obciążenie kompozytowe 5 kg
  • 1x - gryf prosty 120 cm
  • 2x - zacisk śrubowy

Uniwersalna średnica otworu

Talerze bitumiczne posiadają uniwersalny otwór, który pasuje do większości standardowych gryfów o średnicy 30 mm.

Parametry obciążeń:

  • Waga: 5 kg
  • Średnica obciążenia: 26 cm
  • Średnica otworu na gryf: 31 mm


Wytrzymałe talerze wagowe

Tym co wyróżnia obciążenia bitumiczne marki Hop-Sport jest ich solidna konstrukcja. Wewnętrzne profile wzmacniające gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia . Z kolei wielowarstwowa powierzchnia zewnętrzna, o chropowatej strukturze, jest mniej podatna na zarysowania, niż ma to miejsce w przypadku gładkich obciążeń. Wypełnienie ciężarów bitumicznych stanowi zwartą masę, będącą połączeniem piasku i cementu.

Stalowy gryf o pełnym przekroju

Konstrukcję gryfu stanowi pręt ze stali chromowanej z pełnego odlewu, uzyskanej w procesie hartowania. Solidne wykonanie zapewnia tolerancję udźwigu aż do 100 kg, bez ryzyka powstania wygięć czy odkształceń . Dzięki radełkowanym częściom chwytnym, gryf pewnie leży w dłoniach, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo ćwiczącego. Zaciski śrubowe, dołączone do gryfu, dociskają ciężar na sztandze i zapobiegają przed przesuwaniem się obciążenia podczas intensywnych sesji treningowych.

Idealnie skomponowany zestaw

Zestaw Premium 27 kg został skonfigurowany w taki sposób, aby jak najlepiej sprostać Twoim wymaganiom. Gryf prosty 120 cm jest lżejszy i krótszy od standardowego gryfu 167 cm, dzięki czemu lepiej sprawdzi się w ćwiczeniach wymagających większej dynamiki, skoncentrowanych na dużej liczbie powtórzeń . Średnica 30 mm na całej długości gryfu, umożliwia wygodny chwyt, a ryflowane końce o długości 19 cm, dają możliwość dogodnej konfiguracji obciążeń na sztandze. Postaw na jakość, którą oferuje Hop-Sport i zacznij treningi już teraz!