Świętuj z nami !!! 19% rabatu na 19 urodziny Hop-Sport Sprawdź i kup
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
51413

Bieżnia elektryczna HS-2800LB Integra

4 688,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Biegaj i maszeruj bez względu na pogodę! Bieżnia Integra marki Hop-Sport to idealny sprzęt dla każdego, kto chce utrzymać kondycję fizyczną, wyszczuplić sylwetkę, czy poprawić wydolność układu krążenia. 
Bieżnia Integra to nowoczesny sprzęt o mocy silnika 3,5 HP, co pozwala na bieg z maksymalną prędkością 20 km/h. Szeroki pas biegowy pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w domowych warunkach. Komputer bieżni daje możliwość wyboru spośród 18 programów treningowych o różnej intensywności i długości. Wraz z bieżnią oferujemy Ci pas telemetryczny, który po umieszczeniu na klatce piersiowej pozwoli śledzić tętno. Dane pojawią się na wyświetlaczu komputera treningowego. 
Po zakończonym treningu łatwo złożysz bieżnię, a dzięki zastosowanym rolkom transportowym, przeniesiesz ją w dogodne dla siebie miejsce. 

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Dzięki komputerowi z czytelnym 7"  wyświetlaczem LCD możesz w trakcie ćwiczeń monitorować dystans, czas, prędkość, tętno i spalone kalorie. Komputer w bieżni Integra to rekordzista, jeśli chodzi o programy predefiniowane - możesz wybierać spośród 18 różniących się poziomem i celem programów treningowych. Dodatkowy program manualny  pozwala zaprogramować bieżnię w zgodzie z indywidualnymi preferencjami. Obsługa komputera jest łatwa i intuicyjna. Jeśli cenisz ćwiczenie w rytmie ulubionej ścieżki dźwiękowej, taką możliwość dają Ci wbudowane głośniki oraz możliwość podpięcia odtwarzacza mp3

None

Amortyzacja

Na bieżni Integra możesz trenować bez obaw o nadmierne przeciążenie stawów. Model ten został wyposażony w poduszki amortyzujące stworzone w technologii Dual-Cushion, które zabezpieczają stawy i minimalizują ryzyko kontuzji. Taki system amortyzacji znacznie obniża poziom hałasu w trakcie użytkowania sprzętu - zapobiega także przenoszeniu drgań z bieżni na podłogę.

FitShow i Kinomap

Skorzystaj z dedykowanej aplikacji FitShow i zróżnicuj swoje codzienne treningi. Aplikacja jest darmowa i dostępna na systemy Android i IOS. FitShow zawiera programy treningowe i umożliwia zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap

None

Regulacja nachylenia

Bieżnia posiada automatyczną (przycisk na pulpicie) regulację nachylenia pasa biegowego w 5 kątach nachylenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz zwiększyć intensywność treningu.

None

Łatwe składanie

W każdej chwili możesz złożyć bieżnię i schować z zasięgu wzroku. Składanie i rozkładanie bieżni jest wspomagane automatycznie, możesz to zrobić w każdej chwili samodzielnie, bez użycia siły i wsparcia innych osób. Rolki transportowe umożliwiają przesunięcie bieżni.

None

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Integra o szerokości 152x50 cm pozwala na swobodny i komfortowy trening.

None

Pas telemetryczny

Dołączony do bieżni pas telemetryczny pozwala na śledzenie pulsu podczas treningu. Jest to doskonałe ułatwienie dla osób, które rozpoczynają treningi w tzw. strefach tętna.

None

Parametry bieżni

Bieżnia posiada silnik DC o mocy 3.5 HP, co pozwala na bieg od 1-20 km/h! Jest to zatem odpowiedni sprzęt dla biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. Maksymalna waga użytkownika  bieżni to 150 kg.

DANE TECHNICZNE:

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: Integra
 • Silnik DC o mocy 3,5 HP
 • Funkcje komputera: programy predefiniowane; tryb odliczania: kalorii, dystansu, czasu; pomiar tętna, kroków i tkanki tłuszczowej FAT; szybki start, zmiana kąta nachylenia bieżni
 • Programy predefiniowane: 18 + program manualny
 • Prędkość: 1-20 km/h
 • Max. waga użytkownika: 150 kg
 • Wymiary rozłożonej bieżni (dł./szer./wys.): 194/83/148 cm
 • Wymiary złożonej (podniesionej) bieżni (dł./szer./wys.): 110/83/194 cm
 • Wymiary pas biegowego: 152x50 cm
 • Waga bieżni: 92,5 kg
 • Wymiar kartonu: 60x100x200 cm
 • Bluetooth: Tak
 • MP3: Tak
 • Pas Telemetryczny: Tak
 • Klucz (hamulec) bezpieczeństwa: Tak
 • Głośniki: tak
 • Uchwyt na bidon: Tak

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (8)

Recenzje nie są sprawdzane pod kątem autentyczności przed ich publikacją. Mogą one zatem pochodzić również od konsumentów, którzy w rzeczywistości nie kupili/używali ocenianych produktów.Więcej informacji

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione