DARMOWA DOSTAWA - tylko 5 grudnia Nie przegap okazji
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
48806

Bieżnia elektryczna HS-900LB Clip

1 519,80 zł 1 788,00 zł
Oszczędzasz 15%
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

​Trenuj bez względu na pogodę! Bieżnia treningowa HS-900LB Clip pomoże Ci zachować formę i dobrą kondycję. Jeśli poszukujesz bieżni do użytku domowego, która nie zajmie dużo miejsca – Model bieżni Clip jest dla Ciebie. HS-900LB Clip posiada komputer treningowy z czytelnym, dotykowym wyświetlaczem zawierający 12 programów treningowych. Dzięki zastosowaniu Bluetooth masz możliwość połączenia swojego urządzenia mobilnego z bieżnią i korzystanie np.: z aplikacji mobilnej FITSHOW. Aplikacja jest darmowa i kompatybilna z urządzeniem. Dzięki niej możesz urozmaicić swój trening oraz zapisywać i śledzić swoje postępy ćwiczeń. Nad wyświetlaczem znajduje się specjalny wygodny uchwyt na Twoje urządzenie mobilne.

None

Komputer treningowy

Duży, czytelny wyświetlacz dotykowy  to zaleta bieżni Clip. Widoczny licznik pomaga kontrolować postępy w treningu. Możliwość podpięcia telefonu lub tabletu poprzez Bluetooth, pozwala na korzystanie z aplikacji FitShow.

Aplikacja mobilna FitShow i Kinomap

Dla urozmaicenia ćwiczeń w domu skorzystaj z dedykowanej aplikacji mobilnej FitShow. Aplikacja jest darmowa, dostępna dla systemów Android i IOS. W ofercie znajdują się programy treningowe, FitShow umożliwia także zapisywanie swoich postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap

None

Amortyzacja

Bieżnia Clip wyposażona jest w wewnętrzny system amortyzacji, który pochłania powstające podczas biegu wstrząsy. Dzięki temu treningi są bezpieczne dla stawów i kości.

None

Parametry bieżni

Bieżnia Clip wyposażona jest w nowoczesny silnik o mocy 1,5 HP. Umożliwia trening do prędkości sięgającej 14 km/h. Maksymalne obciążenie bieżni wynosi 130 kg.

None

Pas bieżni

Pas biegowy bieżni Clip o wymiarach 40/120 cm gwarantuje swobodny i komfortowy trening. Struktura pasa jest 5-warstwowa, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilizację w trakcie biegu.

None

Składanie

Już po treningu? Bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil.  Wystarczy ją złożyć i ustawić w pionie lub poziomie, a dzięki rolkom transportowym możesz łatwo przesunąć ją w dowolne miejsce. Po złożeniu i ustawieniu poziomo, bieżnia ma wysokość zaledwie 22 cm. - pozwala to wsunąć ją pod łóżko.

DANE TECHNICZNE:

 • Silnik: DC o mocy 1,5 HP
 • Prędkość: 0.8-14 km/h
 • Max. waga użytkownika 130 kg
 • Wymiary pasa biegowego (w cm) 40/120
 • Wymiary bieżni
  • Rozłożona: 148.5/ 72 / 108.8 cm
  • Złożona: 148.5 / 72 / 22 cm
 • Wymiar kartonu: 163/18/70cm
 • Waga urządzenia: 34 kg
 • USB: Nie
 • Bluetooth: Tak
 • Programy treningowe: 12
 • Rolki transportowe: Tak
 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (6)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites