Utworzone

25 List 2019

Author

Redakcja Hop-Sport

W kategoriach

Poradnik zakupowy / Akcesoria fitness / Sprzęt fitness / Bieżnie / Orbitreki / Rowery stacjonarne / Siłownia / Stoły do gry

Black Friday i Cyber Monday - czyli mega rabaty i zakupowe szaleństwo! Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek to najważniejsze dni w roku, jeśli chodzi o zakupy stacjonarne oraz internetowe. Jakie są różnice pomiędzy tymi największymi świętami wyprzedażowymi?

Black Friday

Black Friday, skąd pochodzi?

Wyprzedażowe Święto jakim jest Czarny Piątek, znane jest nam przede wszystkim z angielskiej nazwy, czyli Black Friday. Wywodzi się z USA i jest Świętem ruchomym, które obchodzi się dzień po Dniu Dziękczynienia, w ostatni piątek listopada. Black Friday oficjalnie rozpoczyna sezon na zakupy przed Świętami Bożego Narodzenia i umożliwia zakup prezentów świątecznych w dużo niższych cenach. Większość amerykanów koczuje pod sklepami stacjonarnymi przez całą noc, aby z samego rana- zaraz po otwarciu, móc skorzystać z mega rabatów. Coraz więcej sklepów, decyduje się na przeniesienie wyprzedaży również do sklepów internetowych, gdzie na przestrzeni kilkunastu lat ilość osób dokonujących zakupy w sieci znacznie wzrosła. 

Black Friday w Polsce

Black Friday, znane jest niemal na całym świecie, również w Polsce. Podobnie jak inne Amerykańskie Święta typu Walentynki czy Halloween, Black Friday zawitało do nas na dobre i cieszy się bardzo dużą popularnością! W Polsce występuje pod spolszczoną nazwą, czyli Czarny Piątek. Wiele sklepów zarówno stacjonarnych jak i tych internetowych przygotowuje na ten dzień specjalne promocje, aby zachęcić klientów do zakupów. Bardzo często sklepy decydują się na wydłużenie akcji, która trwa cały tydzień i występuje pod nazwą Black Week

Cyber Monday czy Black Friday?

Kolejnym Świętem dużych wyprzedaży jest Cyber Monday, które dotyczy specjalnych zniżek, głównie w sklepach internetowych. Jest obchodzone w poniedziałek, zaraz po Black Friday. Coraz więcej sprzedawców wprowadza tą akcję promocyjną również do sklepów stacjonarnych. Dzięki Cyber Monday kupujący mają dodatkową szansę na zakupy w dużo niższych cenach. Cyber Poniedziałek jest nieco mniej popularnym dniem od Czarnego Piątku, jednak z roku na rok zyskuje coraz więcej odbiorców. Jeżeli ktoś nie zdążył skorzystać z piątkowych wyprzedaży, może to zrobić w poniedziałek. Obniżki cenowe są zwykle na podobnym poziomie. 

zakupy przez internet
promocje w hop-sport

Święto zakupów a Święta Bożego Narodzenia

Podsumowując, przełom listopada i grudnia to najlepszy czas na poszukiwanie świątecznych prezentów! Dzięki listopadowym promocjom jesteśmy w stanie kupić wymarzone prezenty Bożonarodzeniowe dla swoich bliskich bez większego nadwyrężenia portfela. W bogatej ofercie sklepu Hop-Sport znajdziesz wiele ciekawych inspiracji na udany prezent Bożonarodzeniowy m.in. sprzęt do treningu cardio, sprzęt na siłownię, akcesoria fitness czy stoły bilardowe, które świetnie sprawdzą się podczas długich jesiennych wieczorów. 

Black Friday oraz Cyber Monday to doskonały czas dla prawdziwych łowców okazji cenowych! Jeśli chcesz uniknąć dużych kolejek i zaoszczędzić swój czas zrób zakupy przez internet. Sklepy internetowe są doskonale przygotowane do promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday - na ich stronach znajdziesz wszelkie informacje odnośnie skorzystania z oferty specjalnej.

W naszym sklepie Hop-Sport czekają na Ciebie wyjątkowe promocje, które obowiązują przez cały rok!

Ulubione