Szał obniżek – nie tylko Black Friday i Cyber Monday!

Szał obniżek – nie tylko Black Friday i Cyber Monday!

Spis treści

Black Friday i Cyber Monday - czyli mega rabaty i zakupowe szaleństwo! Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek to najważniejsze dni w roku, jeśli chodzi o zakupy stacjonarne oraz internetowe. Jakie są różnice pomiędzy tymi największymi świętami wyprzedażowymi?

Black Friday

Black Friday, skąd pochodzi?

Wyprzedażowe Święto jakim jest Czarny Piątek , znane jest nam przede wszystkim z angielskiej nazwy, czyli Black Friday . Wywodzi się z USA i jest Świętem ruchomym, które obchodzi się dzień po Dniu Dziękczynienia, w ostatni piątek listopada . Black Friday oficjalnie rozpoczyna sezon na zakupy przed Świętami Bożego Narodzenia i umożliwia zakup prezentów świątecznych w dużo niższych cenach. Większość amerykanów koczuje pod sklepami stacjonarnymi przez całą noc, aby z samego rana- zaraz po otwarciu, móc skorzystać z mega rabatów. Coraz więcej sklepów, decyduje się na przeniesienie wyprzedaży również do sklepów internetowych, gdzie na przestrzeni kilkunastu lat ilość osób dokonujących zakupy w sieci znacznie wzrosła.

Black Friday w Polsce

Black Friday, znane jest niemal na całym świecie, również w Polsce. Podobnie jak inne Amerykańskie Święta typu Walentynki czy Halloween, Black Friday zawitało do nas na dobre i cieszy się bardzo dużą popularnością! W Polsce występuje pod spolszczoną nazwą, czyli Czarny Piątek. Wiele sklepów zarówno stacjonarnych jak i tych internetowych przygotowuje na ten dzień specjalne promocje , aby zachęcić klientów do zakupów. Bardzo często sklepy decydują się na wydłużenie akcji, która trwa cały tydzień i występuje pod nazwą Black Week .

Cyber Monday czy Black Friday?

Kolejnym Świętem dużych wyprzedaży jest Cyber Monday , które dotyczy specjalnych zniżek, głównie w sklepach internetowych. Jest obchodzone w poniedziałek, zaraz po Black Friday. Coraz więcej sprzedawców wprowadza tą akcję promocyjną również do sklepów stacjonarnych. Dzięki Cyber Monday kupujący mają dodatkową szansę na zakupy w dużo niższych cenach. Cyber Poniedziałek jest nieco mniej popularnym dniem od Czarnego Piątku, jednak z roku na rok zyskuje coraz więcej odbiorców. Jeżeli ktoś nie zdążył skorzystać z piątkowych wyprzedaży, może to zrobić w poniedziałek. Obniżki cenowe są zwykle na podobnym poziomie.

zakupy przez internet
promocje w hop-sport

Święto zakupów a Święta Bożego Narodzenia

Podsumowując, przełom listopada i grudnia to najlepszy czas na poszukiwanie świątecznych prezentów ! Dzięki listopadowym promocjom jesteśmy w stanie kupić wymarzone prezenty Bożonarodzeniowe dla swoich bliskich bez większego nadwyrężenia portfela. W bogatej ofercie sklepu Hop-Sport znajdziesz wiele ciekawych inspiracji na udany prezent Bożonarodzeniowy m.in. sprzęt do treningu cardio , sprzęt na siłownię , akcesoria fitness czy stoły bilardowe , które świetnie sprawdzą się podczas długich jesiennych wieczorów.

Black Friday oraz Cyber Monday to doskonały czas dla prawdziwych łowców okazji cenowych! Jeśli chcesz uniknąć dużych kolejek i zaoszczędzić swój czas zrób zakupy przez internet. Sklepy internetowe są doskonale przygotowane do promocji z okazji Black Friday i Cyber Monday - na ich stronach znajdziesz wszelkie informacje odnośnie skorzystania z oferty specjalnej.

W naszym sklepie Hop-Sport czekają na Ciebie wyjątkowe promocje , które obowiązują przez cały rok!

Autor: Redakcja Hop-Sport