Zestaw hantelek winylowych okrą - 0
Zestaw hantelek winylowych okrą - 1
Zestaw hantelek winylowych okrą - 2
Zestaw hantelek winylowych okrą - 3
Zestaw hantelek winylowych okrą - 4
Zestaw hantelek winylowych okrą - 0
Zestaw hantelek winylowych okrą - 1
Zestaw hantelek winylowych okrą - 2
Zestaw hantelek winylowych okrą - 3
Zestaw hantelek winylowych okrą - 4
Hop-Sport
-15%

Zestaw hantelek winylowych okrągłych 2x4kg

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

114.98 zł

97.73 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 114.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Opis

Zestaw hantelek winylowych okrągłych 2x4kg HS-V040DC to narzędzie, które sprawdzi się w treningu fitness, siłowym, wytrzymałościowym oraz w rehabilitacji. Pomoże Ci wzmocnić i wymodelować ręce, ramiona, przedramiona oraz klatkę piersiową. Wyprofilowany kształt gwarantuje pewny i komfortowy chwyt. Waga hantelek, opisana z boku produktu, ułatwia ich identyfikację. Z uwagi na niewielki rozmiar, hantelki winylowe Hop-Sport są niezwykle łatwe w przechowywaniu oraz transporcie – bez problemu zmieszczą się do torebki lub plecaka, więc możesz je zabrać, gdzie tylko chcesz!

Wytrzymałe i praktyczne

Hantelki winylowe okrągłe Hop-Sport łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością. Wykonane są z wysokiej jakości żeliwa , powleczonego wytrzymałym winylem. Powierzchnia hantelek nie chłonie potu i wilgoci , wobec czego jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Dodatkowo winylowa powłoka minimalizuje ryzyko zarysowania podłogi podczas ewentualnego upadku, co sprawia, że ten produkt świetnie nadaje się do domowych treningów.

Wygodny i bezpieczny chwyt

Ergonomiczny kształt i winylowa powłoka sprawiają, że hantelki HS-V040DC pewnie leżą w dłoni nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Profilowane, sześciokątne boki zapewniają hantelkom stabilność - masz pewność, że postawione na podłodze nie będą się turlać , co zwiększa Twoje bezpieczeństwo podczas treningu.

Osiem zestawów o różnej wadze

Zestawy hantelek winylowych okrągłych Hop-Sport dostępne są aż w ośmiu wariantach wagowych ( 0,5 kg, 1 kg, 1,5 kg, 2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kg), co sprawia, że możesz wybrać zestaw odpowiednio dopasowany do własnych preferencji i poziomu trudności treningu. W celu łatwiejszego rozróżnienia zestawów, każdy wariant wagowy oznaczony jest innym kolorem , a informacja o wadze hantelek umieszczona jest z boku produktu. Wybierz zestaw dla siebie i trenuj razem z Hop-Sport!

  • 0,5 kg - różowy
  • 1 kg - fioletowy
  • 1,5 kg - jasnozielony
  • 2 kg - niebieski
  • 3 kg - żółty
  • 4 kg - ciemnozielony
  • 5 kg - czerwony
  • 6 kg - granatowy