Kettlebell winylowy 12kg - 0
Kettlebell winylowy 12kg - 1
Kettlebell winylowy 12kg - 2
Kettlebell winylowy 12kg - 3
Kettlebell winylowy 12kg - 4
Kettlebell winylowy 12kg - 0
Kettlebell winylowy 12kg - 1
Kettlebell winylowy 12kg - 2
Kettlebell winylowy 12kg - 3
Kettlebell winylowy 12kg - 4
Hop-Sport

Kettlebell winylowy 12kg

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

83.98 zł

Dostawa:

Od:12 zł

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Kettlebell 12 kg to uniwersalny przyrząd treningowy, który świetnie uzupełni Twoją domową siłownię. Ćwicząc z kettlem, angażujemy do wysiłku znacznie większą liczbę partii mięśniowych, niż podczas tradycyjnego treningu z hantlami. Kettlebell o wadze 12 kg będzie przydatny zarówno do wykonywania intensywnych treningów siłowych, jak i dynamicznych ćwiczeń cardio. Kettle Hop-Sport cechuje precyzja wykonania - środek ciężkości jest idealnie wyważony, a powłoka zewnętrzna wykonana z materiału PVC, jest w 100% bezpieczna w kontakcie ze skórą. Ścięta podstawa nie tylko poszerza możliwości treningowe, gwarantując wygodę, podczas ćwiczeń takich jak plank czy pompki, ale także ułatwia przechowywanie kettli utrzymując je w jednej pozycji.

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Odważniki kettlebell winylowe marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów. Natomiast dzięki wyprofilowanemu, płaskiemu spodowi kettlebell winylowy Hop-Sport nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Bardziej intensywny trening

Odważniki typu kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy trenując z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.