53165

Ławka prosta HS-1025 Pro regulowana

216,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 288,00 zł
Oszczędzasz 25%
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Ławka treningowa HS-1025 Pro marki Hop-Sport to podstawowy sprzęt do ćwiczeń siłowych, który pomoże ci poczuć się w domu, jak w profesjonalnej siłowni. Ławka prosta może być używana do wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, ćwiczenia ze sztangą czy hantlami. Dzięki regulacji wysokości dostosujesz ją do swojego wzrostu.

None

Wytrzymała konstrukcja

Mocna i stabilna konstrukcja to podstawa dobrej ławki treningowej. Wszystkie elementy budowy ławki HS-1025 są wytrzymałe i gwarantują, że sprzęt będzie służył przez długie lata. Wytrzymała stalowa konstrukcja zapewnia nośność do 200 kg. Profile pomalowano proszkowo na satynowy czarny kolor. 

None

Tapicerka

Siedzisko ławki zostało wykonane warstwowo z deski, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń i wytrzymałego obicia z efektem naturalnej skóry. Obicia wykonane zostały z wysokiej jakości PVC, wypełnione są pianką poliuretanową – materiały te doskonale sprawdzają się podczas długich i intensywnych ćwiczeń.

None

Regulacja wysokości

Wysokość ławki możesz dostosować do wzrostu ćwiczącego. Regulacja jest bardzo prosta - wystarczy odkręcić pokrętła znajdujące w podstawach, ustawić wysokość i zakręcić. Specjalne blokady zabezpieczają mechanizm przed osunięciem i zapewniają bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. 

None

Stabilne podstawy

Wzmocnione stalowe profile oraz grube blachy łączące poszczególne elementy ławki zapewniają wytrzymałość sprzętu, a także bezpieczeństwo w trakcie treningu. Na podstawach ławki zamontowane zostały gumowe stopki, które gwarantują stabilność, zabezpieczają przed ślizganiem się, i chronią podłogę.

Dane techniczne: 

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-1025 Pro
 • Instrukcja w j. polskim: Tak
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Przeznaczenie: do użytku domowego, do samodzielnego montażu
 • Wymiary kartonu: 112 x 37 x 13 cm
 • Waga brutto: 8 kg
 • Konstrukcja: stalowa, malowana proszkowo
 • Maksymalne obciążenie: 200 kg
 • Wymiary oparcia: 110 x 26,5 cm
 • Wymiary podstawy ławki: 106 x 45,5 cm
 • Wysokość ławki: regulowana, 45,5 - 57,5 cm
 • Profil główny: 38 x 38 mm
Rozwiń opis
Zwiń opis

Trenuj z Hop-Sport

Przykładowe ćwiczenia: 

Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce płaskiej - Ćwiczenie to angażuje mięsień piersiowy większy, piersiowy mniejszy, mięsień trójgłowy  ramienia, przednią część mięśnia naramiennego i mięsień zębaty przedni
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce w skosie dodatnim - Ćwiczenie to angażuje przede wszystkim mięsień piersiowy większy, głównie jego część  obojczykową, przednią część mięśnia naramiennego oraz mięsień trójgłowy ramienia, mięsień zębaty przedni i mięsień piersiowy mniejszy.
Rozpiętki ze sztangielkami na ławce prostej - Ćwiczenie to angażuje do pracy głównie mięsień piersiowy większy. Dzięki zastosowaniu w  ruchu dłuższej dźwigni, ćwiczenie to mocno rozciąga mięsień, co wpływa na tzw. otwarcie  klatki piersiowej, czyli poprawia naszą pionową postawę ciała.

Recenzje (4)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione