53151

Ławka treningowa HS-1010 Pro regulowana, skośna

398,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Ławka treningowa HS-1010 Pro marki Hop-Sport to prosty i uniwersalny sprzęt sportowy, który pomoże ci poczuć się w domu, jak w profesjonalnej siłowni. Pomimo prostej budowy, ławka może być wykorzystywana do wielu różnych ćwiczeń m. in. z wykorzystaniem hantli i sztangi. 

Ławka jest wyposażona w pięciostopniową regulację oparcia, dzięki czemu umożliwia zróżnicowany trening wielu partii mięśniowych. Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość złożenia po skończonym treningu. Możesz stworzyć w pełni funkcjonalne stanowisko do ćwiczeń w swoim mieszkaniu.

None

Wytrzymała konstrukcja

To, co w ławkach treningowych jest najważniejsze, to mocna i stabilna konstrukcja. Wszystkie elementy budowy ławki HS-1010 Pro są wytrzymałe i gwarantują, że sprzęt będzie służył przez długie lata. Ławka posiada udźwig do 220kg.

None

Stalowe profile

Wzmocnione stalowe profile oraz grube blachy łączące poszczególne elementy ławki zapewniają wytrzymałość sprzętu, a także bezpieczeństwo w trakcie treningu. Profile pomalowano proszkowo na satynowy czarny kolor. 

None

Elementy tapicerowane

Oparcie i siedzisko ławki zostały wykonane z kilku warstw: deski, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń i wytrzymałego obicia z efektem naturalnej skóry. Obicia wykonane zostały z wysokiej jakości PVC, wypełnione są pianką poliuretanową – materiały te doskonale sprawdzają się podczas długich i intensywnych ćwiczeń. 

None

Regulacja oparcia

Atutem tego modelu jest możliwość pięciostopniowej regulacji oparcia. Istnieje możliwość rozłożenia go “na płasko”. Regulacja pozwala na dostosowanie ławki do indywidualnych potrzeb, zapewnia stabilizację i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem. Regulacja została zabezpieczona pokrętłem - masz pewność, że oparcie nie zmieni pozycji w trakcie ćwiczeń.

None

Skos ujemny

Dzięki składanej nóżce istnieje możliwość ustawienia ławki w skosie ujemnym. Daje to możliwość wykonywania tych samych ćwiczeń w wielu wariantach. Wykonywanie wyciskania w skosie ujemnym jest doskonałym ćwiczeniem wzmacniającym i rozbudowujący dolną część klatki piersiowej. W tej pozycji możesz także wykonywać brzuszki.

None

Łatwe przechowywanie

Zaletą tej ławki jest możliwość złożenia nóg. Dzięki temu łatwo przechowasz ją pomiędzy treningami, np pod łóżkiem. Składanie ławki jest proste, zrobisz to samodzielnie.

None

Gąbki ochronne

Blokada nóg została osłonięta grubą i wytrzymałą gąbką ochronną. Ten element skutecznie chroni wrażliwe kości nóg w trakcie ćwiczeń siłowych. Gąbka ochronna ma strukturę porowatą, jest szybkoschnąca i łatwa do utrzymania w czystości. Zapewnia stabilność i komfort w trakcie treningu.

None

Dane techniczne

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-1010 Pro
 • Instrukcja w j. polskim: Tak
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Przeznaczenie: do użytku domowego, do samodzielnego montażu
 • Wymiary kartonu: 80 x 35 x 17 cm
 • Waga brutto: 11 kg
 • Konstrukcja: stalowa, malowana proszkowo
 • Maksymalne obciążenie: 220 kg
 • Oparcie: 5 poziomów regulacji
 • Wymiary oparcia: 75 x 24,5 cm
 • Wymiary siedziska: 31 x 26,5 cm
 • Wymiary podstawy ławki: 123 x 32 cm
 • Wysokość ławki: 129 cm
 • Wysokość siedziska od podłoża : 46 cm
 • Grubość tapicerki: 4,5 cm
Rozwiń opis
Zwiń opis

Trenuj z Hop-Sport

Przykładowe ćwiczenia: 

Wyciskanie hantli w leżeniu na ławce - Ćwiczenie to angażuje: mięsień piersiowy większy, piersiowy mniejszy, mięsień trójgłowy ramienia, przednią część mięśnia naramiennego i mięsień zębaty przedni.

Rozpiętki z hantlami na ławce prostej  - Ćwiczenie to angażuje do pracy głównie mięsień piersiowy większy. Dzięki zastosowaniu w  ruchu dłuższej dźwigni, ćwiczenie to mocno rozciąga mięsień, co wpływa na tzw. otwarcie klatki piersiowej, czyli poprawia pionową postawę ciała.

Wiosłowanie hantlem w klęku podpartym na ławce prostej (mięśnie grzbietu) - Ćwiczenie to angażuje przede wszystkim mięsień najszerszy grzbietu, mięsień obły większy, mięsień naramienny (jego tylną część), mięsień równoległoboczny, mięsień czworoboczny. Poza tym mięsień dwugłowy ramienia, ramienno promieniowy oraz mięśnie skośne brzucha

Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej (w nachyleniu w granicach 45-60st) - Ćwiczenie to angażuje przede wszystkim mięsień piersiowy większy, głównie jego część  obojczykową, i przednią część mięśnia naramiennego jak również mięsień trójgłowy ramienia,  mięsień zębaty przedni i mięsień piersiowy mniejszy.

Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce w skosie ujemnym  - Ćwiczenie to angażuje mięsień piersiowy większy, głównie jego dolne i przymostkowe części,  mięsień trójgłowy ramienia oraz przednią część mięśnia naramiennego.

Wiosłowanie hantlami leżąc przodem na oparciu ławki (nachylenie 45-60st) - Ćwiczenie to angażuje nam głównie mięsień najszerszy grzbietu, mięsień obły większy,  tylną część mięśnia naramiennego, mięsień dwugłowy ramienia a przy ściąganiu łopatek również  mięsień równoległoboczny i czworoboczny 

Unoszenie rąk w przód z ekspanderem lub hantlami, w leżeniu przodem na oparciu ławki - W tym ćwiczeniu angażujemy do pracy głównie mięśnie barków (przedni akton mięśnia naramiennego) oraz górną część pleców (mięsień czworoboczny).

Wyciskanie hantli na ławce (oparcie ustawione na 90 stopni) - Ćwiczenie to angażuje nam do pracy głównie mięsień naramienny (akton środkowy), mięśniami pomocniczymi będzie mięsień czworoboczny oraz trójgłowy ramienia.

Uginanie przedramion ze sztangą - Ćwiczenie to angażuje do pracy głównie mięsień  dwugłowy ramienia oraz mięsień ramienny. Dzięki modlitewnikowi jesteśmy w stanie  wyizolować mięsień, tzn. możemy w tym ćwiczeniu skupić się na mocniejszym  zaangażowaniu go do pracy.

Recenzje (6)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione