51045

Ławka treningowaHS-1055 Pro z modlitewnikiem

538,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Ławka treningowa HS-1055 w odświeżonym designie przeznaczona jest do treningu ze sztangą lub hantlami. Szeroki wachlarz możliwości ławki uzupełnia prasa do nóg. Ławka pozwala na ćwiczenia mięśni klatki piersiowej, ramion, tricepsów, przedramion, obręczy barkowej oraz nóg. Ławka charakteryzuje solidnym wykonaniem. Mocne stalowe profile zapewniają bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, a dzięki malowaniu proszkowemu, konstrukcja zachowa estetyczny wygląd przez długie lata użytkowania. Model HS-1055 wyposażony jest w regulację modlitewnika, oparcia i rozpiętek.

None

Wytrzymała konstrukcja

Oparcie i siedzisko ławki zostały wykonane z kilku warstw: deski zapewniającej stabilność konstrukcji, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń i wytrzymałego obicia z efektem naturalnej skóry. Całość osadzona jest na mocnej i wytrzymałej konstrukcji. Wzmocnione stalowe profile oraz grube blachy łączące poszczególne elementy ławki zapewniają stabilność i wytrzymałość sprzętu, a także bezpieczeństwo w trakcie treningu. Obicia wykonane są z wysokiej jakości materiału przypominającego naturalną skórę, wypełnione są pianką poliuretanową – materiały te doskonale sprawdzają się podczas długich i intensywnych ćwiczeń. Wszystkie elementy budowy ławki są wytrzymałe i gwarantują, że sprzęt będzie służył przez długie lata. 

None

Gąbki ochronne

Blokada nóg oraz uchwyty do rozpiętek zostały osłonięte grubą i wytrzymałą gąbką ochronną. Jest to doskonała ochrona wrażliwych miejsc w trakcie ćwiczeń siłowych. Materiał ma strukturę porowatą, jest szybkoschnący i zapewnia stabilność i komfort w trakcie treningu.

None

​Prasa do nóg

Ławka treningowa 1055 wyposażona jest w prasę do nóg, jedno z najlepszych urządzeń do rozwijania mięśni ud. Prasa pozwala na izolowany trening mięśni nóg - największych mięśni ludzkiego ciała! Zaniedbywanie tej partii mięśni w treningu siłowym to bardzo częsty błąd, dzięki prasie łatwiej się zmotywować do takich ćwiczeń. 

None

Uchwyty do rozpiętek

Ławka 1055 wyposażona została w specjalny mechanizm, tzw. butterfly, czyli obrotowe dźwignie/uchwyty z obu stron ławek. Rozstaw uchwytów regulowany jest w 3 stopniach. Uchwyty te służą do ćwiczeń rozpiętek. Jest to jedno ze skuteczniejszych ćwiczeń mięśni klatki piersiowej. 

None

Wielostopniowa regulacja oparcia

Budowa oraz możliwość regulacji poszczególnych elementów ławki 1055 gwarantuje maksymalną wygodę oraz precyzyjne dostosowanie do wzrostu i rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu poczujesz się w domu zupełnie jak na profesjonalnej siłowni. Kąt nachylenia oparcia można regulować  w 4 poziomach - od 0 stopni do 90 stopni, istnieje możliwość rozłożenia go “na płasko”. 

None

​Modlitewnik

Modlitewnik wykorzystywany jest przede wszystkim do ćwiczenia mięśni ramion w pozycji izolowanej. Pozycja przyjmowana na modlitewniku, lekko pochylona, pozwala odciążyć plecy, z kolei podparcie ramion sprzyja wykonywaniu ruchów w pełnym zakresie. Modlitewnik w modelu 1055 wyposażony jest w regulację wysokości od 84,5 do  91 cm od podłoża.

None

​Osłony widełek stojaków

Gumowe osłony umieszczone na widełkach stojaków asekurują i tłumią dźwięki odkładanego gryfu, dzięki czemu trening jest bezpieczny i cichy. 


None

Możliwość złożenia

Chcesz mieć możliwość przesunięcia lub schowania ławki treningowej? Ławkę 1055 składa się do pozycji pionowej, wystarczy odkręcić pokrętło (znajduje się w łatwo dostępnym miejscu pod oparciem), wyciągnąć zawleczkę i podnieś ławkę do góry. Dzięki temu ławka zajmuje mniej miejsca. 

None

6 podstawowych ćwiczeń na ławce HS-1055

Ławka treningowa HS-1055 daje szerokie możliwości zastosowania w treningu siłowym. Najważniejsze z nich to:

 • Wyciskanie na ławce skośnej - ćwiczenie to angażuje mięsień piersiowy większy, głównie jego dolne i przymostkowe części, mięsień trójgłowy ramienia oraz przednią część mięśnia naramiennego.
 • Wyciskanie na ławce poziomej - angażuje ono cały mięsień piersiowy większy, piersiowy mniejszy oraz mięsień trójgłowy ramienia.
 • Wyprosty nóg na dźwigni - ćwiczenie to angażuje do pracy głównie mięśnie czworogłowe uda. Ławka wyposażona jest w trzpień, dzięki któremu można nakładać na niego obciążenie dostosowane do indywidualnych potrzeb.
 • Uginanie przedramion ze sztangą - w tym ćwiczeniu do pracy zostają zaangażowane głównie mięsień dwugłowy ramienia oraz mięsień naramienny. Wykonując ruch uginania przedramion z obciążeniem pracują również mięśnie przedramion.
 • Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej - w tym ćwiczeniu wykorzystywane są mięśnie grzbietu, między innymi mięsień najszerszy grzbietu.
 • Rozpiętki na ławce płaskiej - ćwiczenie to koncentruje pracę głównie w mięśniach piersiowych większych. Jest mocno rozciągające - wykonywanie go regularnie uelastycznia mięśnie piersiowe i korzystnie wpływa na postawę całego ciała.

Wszystkie ćwiczenia pokazane są na grafice - od pierwszego po lewej, do ostatniego po prawej.

None

Dane techniczne

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-1055 Pro
 • Instrukcja w j. polskim: Tak
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Przeznaczenie: do użytku domowego, do samodzielnego montażu
 • Wymiary kartonu: 118 cm x 41 cm x 22 cm
 • Waga brutto: 20 kg
 • Konstrukcja: stalowa, malowana proszkowo
 • Profil główny: 38 mm x 38 mm
 • Wymiar złożonej ławki 73 cm x 103,5 cm x 166 cm /dł x szer x wys/
 • Wymiary rozłożonej ławki 152 cm x 126 cm x 110 cm /dł x szer x wys/
 • Wymiary modlitewnika 46 cm x 27 cm
 • Zaciski do obciążenia 3
 • Dopuszczalne obciążenie na stojaki 120 kg
 • Wymiary oparcia 80 cm x 28 cm
 • Regulacja kąta nachylenia oparcia 3-stopniowa
 • Regulacja stojaków (wysokość max/min) nie
 • Dopuszczalne obciążenie na prasę do nóg 40 kg
 • Max. waga użytkownika do 120 kg
 • Wymiary siedziska 28,5 cm x 28,5 cm
 • Rozstaw stojaków 59,5 cm
Rozwiń opis
Zwiń opis

Trenuj z Hop-Sport

Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej
mięśnie pracujące: mięśnie trójgłowe ramienia, mięśnie naramienne oraz mięśnie piersiowe większe.
Uginanie przedramion z gryfem na modlitewniku
mięśnie pracujące: mięśnie dwugłowe ramienia oraz  mięśnie ramienne.
Wyprosty kolan na prasie do nóg
mięśnie pracujące: mięśnie czworogłowe ud.
Rozpiętki na ławce płaskiej
mięśnie pracujące: mięśnie piersiowe większe oraz mięśnie naramienne przednie.
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
mięśnie pracujące: mięśnie najszersze grzbietu, mięśnie czworoboczne, mięśnie równoległoboczne, mięśnie dwugłowe ramienia.

 

Gratisy

Rękawiczki neoprenowe pomagają uniknąć odcisków i odparzeń podczas treningu. Rozmiar uniwersalny - pasują zarówno na męską, jak i na kobiecą rękę.

Recenzje (6)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione