51073

Ławka treningowa HS-1065HB Pro z modlitewnikiem

574,48 zł
Ostatnia najniższa cena: 668,00 zł
Oszczędzasz 14%
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Ławka treningowa HS-1065HB modlitewnikiem to funkcjonalny i popularny sprzęt marki Hop-Sport. Ten model umożliwia kompleksowy trening i skuteczne wyrzeźbienie głównych partii mięśni ciała w domowym zaciszu. 

None

Wytrzymała konstrukcja

Ławka 1065 charakteryzuje się mocną i stabilną konstrukcją. Wszystkie elementy budowy ławki są wytrzymałe i gwarantują, że sprzęt będzie służył przez długie lata. Oparcie i siedzisko ławki zostały wykonane z kilku warstw: deski, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń i wytrzymałego obicia z efektem naturalnej skóry. Wzmocnione stalowe profile oraz grube blachy łączące poszczególne elementy ławki zapewniają wytrzymałość sprzętu, a także bezpieczeństwo w trakcie treningu. Przylegający do podłoża dolny profil wzmacniający gwarantuje dużą stabilność sprzętu. Profile pomalowano proszkowo na satynowy czarny kolor. Obicia wykonane zostały z wysokiej jakości PVC, wypełnione są pianką poliuretanową – materiały te doskonale sprawdzają się podczas długich i intensywnych ćwiczeń. 

None

​Gąbki ochronne

Uchwyty do rozpiętek oraz prasa do nóg zostały osłonięte grubą i wytrzymałą gąbką ochronną, która skutecznie chroni wrażliwe miejsca na ciele w trakcie ćwiczeń siłowych. Gąbka ochronna ma strukturę porowatą, jest szybkoschnąca i zapewnia stabilność i komfort w trakcie treningu.

None

Uchwyty do rozpiętek

Ławka 1065 wyposażona została w specjalny mechanizm, tzw. butterfly, czyli obrotowe dźwignie/uchwyty z obu stron ławki. Uchwyty te służą do ćwiczeń rozpiętek, jednego ze skuteczniejszych ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej. 

Rozstaw uchwytów regulowany jest w 3 stopniach, można także regulować gąbki na uchwytach. 

None

Prasa do nóg

Ławka 1065 posiada regulowaną dźwignię, tzw. prasę do nóg, która jest skutecznym przyrządem do treningu dolnych partii mięśni. Dzięki niej łatwiej zmotywować się do ćwiczeń. 

None

Regulacja oparcia

Atutem tego modelu jest sześciostopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia - istnieje możliwość rozłożenia go “na płasko”, a także ze skosem ujemnym. Wyciskanie sztangi na ławce ze skosem ujemnym angażuje dolne mięśnie klatki piersiowej, w tym mięsień piersiowy większy oraz mięśnie trójgłowy ramienia i naramienny przedni. Możliwość wykonywania ćwiczeń na różne partie mięśni sprawi, że poczujesz się w domu jak na profesjonalnej siłowni.

None

Stojaki na sztangę

Regulacja wysokości stojaków pozwala na doskonałe dopasowanie ławki 1065 do indywidualnych potrzeb. Zakres regulacji wynosi 104 -115,5 cm. Stojaki wyposażone zostały w blokadę sztangi, co zwiększa bezpieczeństwo w trakcie treningu, a także w uchwyty do pompek francuskich. Zakończenia na stojakach amortyzują i tłumią hałas. 

None

Regulowany modlitewnik

Modlitewnik wykorzystywany jest przede wszystkim do ćwiczenia mięśni ramion w pozycji izolowanej. Lekko pochylona pozycja przyjmowana na modlitewniku pozwala odciążyć plecy, a podparcie ramion sprzyja wykonywaniu ruchów w pełnym zakresie. Modlitewnik w modelu 1065 wyposażony jest w regulację wysokości od 85 do  91 cm od podłoża.

None

Możliwość złożenia

Chcesz mieć możliwość przesunięcia lub schowania ławki treningowej i zaoszczędzenia miejsca w pomieszczeniu? Ławkę 1065 składa się do pozycji pionowej, wystarczy odkręcić pokrętło (znajduje się w łatwo dostępnym miejscu pod oparciem), wyciągnąć zawleczkę i podnieść ławkę do góry.

None

Dane techniczne

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-1065 Pro
 • Instrukcja w j. polskim: Tak
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Przeznaczenie: do użytku domowego, do samodzielnego montażu
 • Konstrukcja: stalowa, malowana proszkowo
 • Wymiar złożonej ławki: 73 cm x 115 cm x 171 cm /dł x szer x wys/
 • Maksymalny wymiary rozłożonej ławki: 173 cm x 138 cm x 124 cm /dł x szer x wys/
 • Wymiary siedziska: 30 cm x 28 cm 
 • Wymiary oparcia: 80 cm x 28 cm 
 • Grubość tapicerki: 4,5 cm
 • Rozstaw stojaków: wewn. 58 cm, zewn. 65 cm
 • Regulacja stojaków (wysokość max/min): tak, 5 poziomów /104-115,5 cm/ 
 • Wymiary modlitewnika: 45 cm x 28 cm
 • Zaciski do obciążenia: tak, 3 sztuki
 • Regulacja kąta nachylenia oparcia: tak, 6 poziomów, kąty: -15, 0, 8, 16, 25, 34
 • Profile konstrukcyjne: 3,8 cm x 3,8 cm
 • Max. obciążenie ławki: 250 kg 
 • Dopuszczalne obciążenie na stojaki: 120 kg 
 • Waga ławki: 22 kg 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Trenuj z Hop-Sport

Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej
mięśnie pracujące: mięśnie trójgłowe ramienia, mięśnie naramienne oraz mięśnie piersiowe większe.
Uginanie przedramion z gryfem na modlitewniku
mięśnie pracujące: mięśnie dwugłowe ramion oraz mięśnie ramienne.
Wyprosty kolan na prasie do nóg
mięśnie pracujące: mięśnie czworogłowe ud.
Pompki na triceps na poręczach
mięśnie pracujące: mięśnie trójgłowy ramienia.
Rozpiętki na ławce płaskiej
mięśnie pracujące: mięśnie piersiowe większe oraz mięśnie naramienne przednie.

 

Gratisy

Rękawiczki neoprenowe pomagają uniknąć odcisków i odparzeń podczas treningu. Rozmiar uniwersalny - pasują zarówno na męską, jak i na kobiecą rękę.

Recenzje (2)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione