Orbitrek HS-250C Riper - 0
Orbitrek HS-250C Riper - 1
Orbitrek HS-250C Riper - 2
Orbitrek HS-250C Riper - 3
Orbitrek HS-250C Riper - 4
Orbitrek HS-250C Riper - 5
Orbitrek HS-250C Riper - 6
Orbitrek HS-250C Riper - 7
Orbitrek HS-250C Riper - 8
Orbitrek HS-250C Riper - 9
Orbitrek HS-250C Riper - 10
Orbitrek HS-250C Riper - 11
Orbitrek HS-250C Riper - 0
Orbitrek HS-250C Riper - 1
Orbitrek HS-250C Riper - 2
Orbitrek HS-250C Riper - 3
Orbitrek HS-250C Riper - 4
Orbitrek HS-250C Riper - 5
Orbitrek HS-250C Riper - 6
Orbitrek HS-250C Riper - 7
Orbitrek HS-250C Riper - 8
Orbitrek HS-250C Riper - 9
Orbitrek HS-250C Riper - 10
Orbitrek HS-250C Riper - 11
Hop-Sport

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-250C Riper

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Ćwicz całe ciało za pomocą jednej maszyny - orbitreka HS-250C Riper! Sprzęt ten oferuje szerokie możliwości treningowe, dzięki nowoczesnemu komputerowi z ruchomym ekranem i dostępem do interaktywnych aplikacji treningowych oraz systemowi dostosowania oporu w zakresie 32 stopni. Na szczególną uwagę zasługują liczne opcje regulacji , zarówno wysokości uchwytów, jak i położenia platform pod stopy, dzięki którym z łatwością dopasujesz sprzęt do własnych preferencji . Trenażer eliptyczny HS-250C Riper, jako sprzęt przeznaczony do użytku domowego, został wyposażony w rolki transportowe i wygodny uchwyt do przesuwania. 

Dedykowane aplikacje treningowe

Aby jeszcze bardziej zmotywować Cię do codziennych treningów, komputer w orbitreku HS-250C Riper, wyposażyliśmy w szereg dodatkowych funkcjonalności, takich jak łączenie z interaktywnymi aplikacjami treningowymi iConsole+ Training  i Kinomap , które zapewniają dostęp do map z trybem ulicznym, gotowych planów treningowych czy tras wideo. Dzięki zastosowaniu Bluetooth, obraz z aplikacji, możesz wyświetlać na swoim smart TV, a łącze USB umożliwi Ci naładowanie telefonu lub tabletu, bez potrzeby przerywania ćwiczeń.

Orbitrek treningowy HS-250C Riper wyposażony w komputer z podstawką i czytelnym wyświetlaczem

Elektroniczna regulacja parametrów

Komputer treningowy, w orbitreku HS-250C Riper, łączy w sobie intuicyjność obsługi z nowoczesnym designem, opartym na ruchomym wyświetlaczu, którego pozycję możesz wygodnie dostosować do idywidualnych upodobań. Na ekranie komputera możesz śledzić wszystkie najważniejsze parametry, takie jak m.in . prędkość, czas, pokonany dystans czy aktualne tętno , którego pomiar zapewniają wbudowane w uchwyty sensory pulsu. Z poziomu komputera, dostosujesz także opór w zakresie 32 stopni , a specjalna podkładka pod urządzenie mobilne, pozwoli Ci na korzystanie z tabletu lub telefonu podczas treningu.

Do dodatkowego monitorowania Twojego tętna podczas ćwiczeń, polecamy zakup pasa telemetrycznego HS-095PR , kompatybilnego z urządzeniem.

Orbitrek treningowy HS-250C Riper wyposażony w dwa rodzaje uchwytów treningowych

Intensywny trening całego ciała

Orbitrek HS-250C Riper daje możliwość treningu na różne sposoby, w zależności od Twoich potrzeb i obranych celów. Ćwicząc przy użyciu dużych, bocznych uchwytów, wykonasz dynamiczny trening cardio , nastawiony na spalanie. Małe uchwyty , zamontowane przy komputerze, będą przydatne podczas bardziej intensywnych treningów, nastawionych na rzeźbę dolnych partii ciała.

Orbitrek treningowy HS-250C Riper wyposażony w regulację platform w dwóch poziomach

Zastosowane regulacje

Niewątpliwą zaletą modelu HS-250C Riper jest szereg regulacji, dzięki którym dopasujesz sprzęt do własnych preferencji. 3-stopniowa regulacja wysokości uchwytów zmienia długość i wysokość kroku oraz jego kąt, co przekłada się na rodzaj wykonywanej aktywności - możesz wykonywać zarówno bardziej płaskie ruchy, przypominające bieg na nartach biegowych, jak i ruchy odwzorowujące wspinanie się po schodach. Regulacja położenia platform pod stopy, wpływa z kolei na odległość rąk od uchwytów.

W celu zabezpieczenia podłogi przez zarysowaniami oraz amortyzacji, zalecane jest umieszczenie sprzętu na matach ochronnych.

Orbitrek treningowy HS-250C Riper wyposażony w rolki transportowe i stopki stabilizujące

Mobilny sprzęt fitness

Orbitrek magnetyczny Riper to idealny sprzęt fitness, w pełni dostosowany do użytku domowego. Posiada on stopki poziomujące , które pomagają zniwelować nierówności podłoża, uchwyt do podnoszenia urządzenia , a także rolki transportowe , umożliwiające przesuwanie sprzętu. Po zakończonym treningu, możesz go szybko i wygodnie przemieścić do innego pomieszczenia.

Bestseller
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage
- 10%
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

2698.00 zł
2998.00 zł

Najniższa cena: 2998.00 zł