- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
 - 10
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
 - 10
Hop-Sport

Platforma do balansowania dysk szary

Reviews

Sprawdź opinie
30 Osób kupiło

Kolor:

Opis

Platforma do balansowania w formie dysku to proste i kompaktowe, a jednocześnie niezwykle skuteczne narzędzie do treningów wzmacniających mięśnie głębokie tzw. core, które odpowiadają za stabilizację ciała. Ćwicząc na platformie do balansowania poprawisz równowagę, skorygujesz drobne wady postawy, a także zyskasz większą integrację sensoryczną czyli reakcję na osi mózg-ciało.

Platforma do balansowania szara marki Hop-Sport o średnicy 40 cm, została opracowana w taki sposób, aby umożliwić Ci wykonywanie różnych ćwiczeń, zarówno w pozycji pionowej, stojąc na dysku, jak i poziomej, opierając się na rękach. Wykonana z wysokiej jakości materiału syntetycznego - bezwonnego, nie absorbującego wody i odpornego na pękanie - będzie służyła przez długi czas, a zastosowanie dodatkowej antypoślizgowej powłoki, zapewni Ci bezpieczeństwo podczas treningu.

Zadbaj o zdrowie i prawidłową postawę ciała z platformą do balansowania Hop-Sport!

wymiary dysku do balansowania szarego marki Hop-Sport

Przemyślane wymiary

W przypadku produktu, jakim jest platforma do balansowania, odpowiednie wymiary mają bezpośrednie przełożenie na komfort i efektywność treningu. Średnica produktu, wynosząca 40 cm, z powodzeniem sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń w poziomie jak i pionie , kiedy obie stopy znajdują się na platformie. Wysokość 8,2 cm umożliwia wykonanie pełnego obrotu w zakresie 360 stopni i dogodną zmianę kąta nachylenia platformy dla przeprowadzenia skutecznego treningu koordynacyjnego.

szary dysk do balansowania marki Hop-Sport

Komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń

Aby nie tracić motywacji w codziennych ćwiczeniach, warto wyposażyć się w narzędzie treningowe, które będzie wygodne w użyciu . W odróżnieniu od niektórych, podstawowych modeli platform występujących na rynku, produkt marki Hop-Sport został wyposażony w poręczne uchwyty , umieszczone po obu stronach dysku, dzięki którym bez problemu wykonasz ćwiczenia takie jak plank lub pompki. W celu podniesienia Twojego bezpieczeństwa i zniwelowania ryzyka poślizgnięcia się w czasie ćwiczeń, płaska część platformy posiada antypoślizgową, wodoodporną strukturę.

dysk do balansowania szary marki Hop-Sport

Solidne wykonanie

Platforma do balansowania Hop-Sport została wykonana z lekkiego , a zarazem wytrzymałego materiału syntetycznego, który jest bezwonny i w 100% bezpieczny w kontakcie ze skórą. Podstawa platformy, została powleczona grubą warstwą gumy , która zabezpiecza przed przesuwaniem się produktu podczas treningu. Maksymalny udźwig platformy do balansowania wynosi: 150 kg.

kobieta ćwiczy na dysku do balansowania w kolorze szarym marki Hop-Sport

Ćwicz jak chcesz i gdzie chcesz!

Z uwagi na kompaktowe wymiary platformy do balansowania, praktycznie nie ma ograniczeń co do miejsca przeprowadzania treningu - jedyne czego potrzebujesz, to kawałka równego podłoża. W przeciwieństwie do, niekiedy głośnych, sprzętów fitness na platformie możesz ćwiczyć o każdej porze dnia , bez obaw o to, że Twój trening będzie przeszkadzał domownikom. Liczba ćwiczeń, jakie możesz przeprowadzać, jest bardzo duża. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tego typu produktem, zacznij od zwykłego stania na platformie i pracuj nad poprawą koordynacji. W miarę jak Twoje mięśnie zyskają na sile, możesz zacząć wykonywać przysiady, wykroki, pompki, skręty tułowia i wiele więcej.

- 15%
Sztanga olimpijska 54kg

Sztanga olimpijska 54kg

803.25 zł
945.00 zł

Najniższa cena: 945.00 zł

- 40%
Poręcz stacjonarna regulowana HS-2012K z drążkiem

Poręcz stacjonarna regulowana HS-2012K z drążkiem

263.40 zł
439.00 zł

Najniższa cena: 439.00 zł

- 30%
Trampolina Hop-Sport 12ft (366cm) niebieska z siatką wewnętrzną

Trampolina Hop-Sport 12ft (366cm) niebieska z siatką wewnętrzną

908.60 zł
1298.00 zł

Najniższa cena: 1298.00 zł

Bestseller - 33%
Rower magnetyczny HS-2050H Sonic srebrny

Rower magnetyczny HS-2050H Sonic srebrny

498.00 zł
748.00 zł

Najniższa cena: 748.00 zł

- 30%
Poręcze stacjonarne HS-1001K z rękawiczkami

Poręcze stacjonarne HS-1001K z rękawiczkami

222.60 zł
318.00 zł

Najniższa cena: 318.00 zł