19627

Poręcze treningowe z drabinkąHS-1008K

Produkt jest niedostępny


Opis

Wielofunkcyjna poręcz HS-1008K marki Hop-Sport z drabinką, drążkiem oraz ławką to urządzenie przeznaczone do kompleksowych domowych treningów siłowych. Dzięki niemu możesz skutecznie rozwijając wszystkie grupy mięśniowe (mięśnie ramion, pleców, klatki piersiowej i brzucha), wykonując różnorodne ćwiczenia jak np. zwisy, przysiady czy podciągnięcia. Poręcz HS-1008K może również z powodzeniem służyć jako sprzęt do domowej rehabilitacji.

None

Wytrzymałość poręczy

Poręcze zostały wykonane ze stalowych profili o przekroju 3,5x5 cm, są solidne i wytrzymałe. Maksymalne obciążenie poręczy wynosi 150 kg. Stalowa konstrukcja pomalowana została proszkowo - zapobiega to ścieraniu się i korozji oraz gwarantuje dobry wygląd przyrządu na długie lata.

None

Stabilna konstrukcja

Poręcze cechują się stabilną konstrukcją. Podstawą zestawu jest drabinka gimnastyczna o wysokości 220 cm, którą należy przymocować do ściany za pomocą 6 solidnych uchwytów i 12 grubych śrub. Pozostałe elementy montuje się na szczeblach drabinki. Budowa poręczy gwarantuje maksymalną stabilizację w trakcie wykonywania ćwiczeń, nawet tych bardzo energicznych

None

Kompleksowy trening

Poręcze umożliwiają wykonanie kompleksowego treningu siłowego - zarówno z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, jak i z dodatkowym obciążeniem. Na górze stanowiska znajduje się drążek do podciągania, w części centralnej zamontowano poręcze do ćwiczeń mięśni brzucha i tricepsów. Dolne drążki drabinki można wykorzystać do zamontowania ławki treningowej albo jako podparcie dla stóp podczas wykonywania pompek.

None

Elementy tapicerowane

Siedzisko ławki wykonane zostało z trzech warstw: deski, miękkiej pianki oraz pokrycia z wytrzymałego materiału imitującego skórę. Dzięki takiej budowie ławka stanowi doskonałe podparcie dla kręgosłupa - nie musisz obawiać się o urazy. Ławka jest wygodna nawet podczas ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem, a ty masz możliwość pełnej koncentracji na treningu.

None

Drążek do podciągania

Drążek został zaprojektowany z dużą starannością. Końce drążka zostały skierowane w dół, co zapobiega przeciążeniom nadgarstków. Specjalne gumowe nakładki na uchwyty mają działanie antypoślizgowe przez co chwyt jest pewniejszy.

None

Ławka skośna

Dolne drążki drabinki można wykorzystać do zamontowania ławki treningowej skośnej. Kąt nachylenia ławki można regulować zmieniając wysokość szczebla. Ławka treningowa pozwala na wykonanie treningu z obciążeniem: hantlami lub sztangą, ale też robienie brzuszków. Stopki ławki zostały pokryte gumą, co dzięki czemu ławka nie przesuwa się nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń.

None

Poręcze do cwiczeń

W środkowej części drabinki montuje się poręcze do ćwiczeń ramion i brzucha. Poręcze umożliwiają wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha, a także mięśni ramion, tricepsów oraz klatki piersiowej. Poręcze wyposażone są w wygodne oparcie i podłokietniki, a także antypoślizgowe uchwyty.

None

Dane techniczne:

    Producent: Hop-Sport
    Model: HS-1008K
    Przeznaczenie: do użytku domowego
    Do samodzielnego montażu: tak
    Materiał: stal malowana proszkowo, tapicerka - skóra ekologiczna
    Waga: 36 kg
    Maksymalne obciążenie: 150 kg
    Profile konstrukcyjne: ramy drabinki: 5x5 cm, poręczy: 3,5x 3,5 cm
    Długość drążka do podciągania: 99 cm
    Długość ramienia do uchwytu: 40 cm
    Szerokość między uchwytami poręczy: 51 cm
    Rozstaw poprzeczek drabinki: 23 cm
    Szerokość: 70 cm
    Odległość od ściany: 20 cm
    Wymiary oparcia: 41 x 27 cm
    Wysokość: 220 cm
    Wymiary ławki: dł. 120 cm

Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (5)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione