50862

Rower magnetyczny HS-2050H Sonic niebieski

748,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (3)

Opis

Rowerek treningowy HS-2050H Sonic czarny/niebieski marki Hop-Sport to urządzenie, dzięki któremu zadbasz o dobrą formę oglądając serial w domowym zaciszu. Idealnie sprawdzi się nawet w niewielkim mieszkaniu. 

Rowerek Sonic wyposażony jest w system oporu magnetycznego (Flywheel System) o wadze 7 kg, co umożliwia wykonywanie efektywnego treningu o umiarkowanej intensywności. Ćwiczenia doskonale symulują jazdę na klasycznym rowerze. 8-stopniowa regulacja oporu działa podobnie do zmiany przerzutek w tradycyjnym rowerze podczas jazdy w terenie i pozwala na zmianę intensywności ćwiczeń. Pokrętło regulacyjne znajduje się na kolumnie kierownicy - możesz zmieniać opór nie przerywając ćwiczeń. 

Rower Sonic wyposażony jest w wielofunkcyjny komputer treningowy, na którym możesz śledzić wybrane parametry - prędkość, ilość spalonych kalorii, czas, dystans i puls. Kierownica rowerka ma ergonomiczny kształt i jest pokryta miękką, wysokogatunkową pianką. Na rączkach kierownicy znajdują się sensory do pomiaru pulsu. Można regulować kąt nachylenia kierownicy, co ułatwia dopasowanie do sylwetki. Siodełko jest regulowane w pionie i poziomie, co zapewni Ci maksymalną wygodę w trakcie ćwiczeń. Cała konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Kompaktowe wymiary rowerka Sonic pozwalają na wygodne ustawienie go w dogodnym miejscu i łatwe przesuwanie.

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w komputer z podstawką i czytelnym wyświetlaczem

Komputer treningowy

Rower wyposażony jest w wielofunkcyjny komputer treningowy z wyświetlaczem LCD, za pomocą którego możesz śledzić wybrane parametry - prędkość, ilość spalonych kalorii, czas, dystans, puls. Wyświetlacz jest czytelny i łatwy w obsłudze.

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w pokrętło ośmio stopniowej regulacji oporu magnetycznego

Regulacja oporu

Regulacja oporu to jedna z najważniejszych funkcji rowerów treningowych - czyni je uniwersalnym sprzętem w każdym domu. W rowerze Sonic bardzo łatwo zmienisz i dostosujesz opór do możliwości użytkownika, pokrętło regulacyjne znajduje się na kolumnie kierownicy - możesz zmieniać opór nie przerywając ćwiczeń.

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w czujniki pulsu na uchwytach kierownicy

Puls pod kontrolą

Od utrzymania pulsu na odpowiednim poziomie zależy szybkość osiągnięcia postępów m. in. przy zrzucaniu nadmiernych kilogramów. W rowerze Sonic sensory pulsu znajdują się na rączkach kierownicy. Wystarczy, że położysz na nich dłonie, a wartość pulsu wyświetli się na wyświetlaczu.

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w regulowane siodełko w pionie

Regulacja siedziska w pionie

Dzięki regulacji odległości siedziska od pedałów, rower Sonic możesz dostosować do swojego wzrostu. Odległość możesz ustawić w zakresie 65-80 cm. Zrobisz to bardzo łatwo za pomocą pokrętła znajdującego się na dole ramy rowerowej- musisz odkręcić gałkę, ustawić odpowiednią długość i zakręcić gałkę z powrotem.

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w regulowane siodełko w poziomie

Regulacja siedziska w poziomie

Pod siedziskiem znajdziesz pokrętło, dzięki któremu dostosujesz odległość siedziska od kierownicy. Regulacja możliwa jest w zakresie 0-7,5 cm. Dzięki temu ćwiczenia będą jeszcze wygodniejsze a rower - jak dla ciebie stworzony!

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w regulację kąta nachylenia kierownicy

Regulowana kierownica

W rowerze Sonic łatwo wszystkie elementy ustawisz pod siebie - także kierownice. Jak innych regulacji, dokonasz tego przekręcając gałkę (znajduje się na zewnętrznej stronie kierownicy).

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w magnetyczny system oporu i hamowania

System oporu magnetycznego Flyweel

W rowerze treningowym Sonic wykorzystano system oporu magnetycznego (Flywheel System) o wadze 7 kg.  Ćwiczenia na nim doskonale symulują jazdę na klasycznym rowerze, a możesz je wykonywać niezależnie od pogody. System Flywheel sprawia, że urządzenie działa bardzo cicho. W trakcie ćwiczeń możesz więc słuchać ulubionej muzyki, podcastu lub oglądać film - poniżej wyświetlacza znajduje się uchwyt na telefon lub tablet. 

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi

Antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Trenując na tym rowerze nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Pedały zostały wyścielone w antypoślizgowy materiał i wyposażone w paski blokujące - niezależnie od intensywności ćwiczeń, Twoje stopy będą cały czas na miejscu.

Rower treningowy HS-2050H Sonic niebieski wyposażony w rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.  

Dane techniczne​:

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-2050H Sonic
 • Przeznaczenie: do użytku domowego
 • Instrukcja w języku polskim
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Wymiary (wysokość/długość/szerokość): 127/95/49 cm. 
 • Wymiar kartonu: 59 x 25 x 47 cm
 • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
 • Odległość siedzenia od pedałów: 65-80 cm.
 • Wymiary siedziska: 28x25 cm.
 • Waga urządzenia: 20,5 kg
 • Waga systemu oporu magnetycznego: Flywheel system 7 kg
 • Rodzaj napędu: magnetyczny
 • Regulacja oporu: manualna 8-stopniowa
 • Regulacja kierownicy
 • Regulacja siodełka: pion i poziom
 • Pozioma regulacja siodełka: zakres 7,5 cm

Komputer treningowy:

 • Pomiar: czas, dystans, kalorie, prędkość, puls
 • funkcja SCAN - powoduje automatyczne przełączanie wyświetlanych danych ( co 4 sek.).
 • Wyświetlacz LED

Pomiar tętna:

 • sensory znajdują się na kierownicy

Dodatkowe wyposażenie:

 • Antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (8)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione