51777

Skakanka plastikoważółta

25,98 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (2)

Opis

Skakanka już dawno przestała kojarzyć się z dziecięcymi zabawami. Jest to najprostszy przyrząd treningowy, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki skakance wykonasz trening cardio, zrzucisz nadprogramowe kilogramy i zbudujesz kondycję. Jeśli chcesz sprawdzić, czy ten rodzaj treningu jest dla Ciebie, polecamy model HS-P025JR.

None

Zaawansowany trening

Skakanka jest odpowiednia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Możesz uczyć się na niej odpowiedniej techniki, ale także wykonywać skomplikowane sekwencje skoków. Skakanka będzie też odpowiednia dla starszych dzieci.

None

Wygodne uchwyty

Skakanka marki Hop-Sport wyposażona została w ergonomiczne uchwyty, które zapewniają komfort użytkowania i dobre trzymanie w dłoni, nawet przy intensywnym treningu. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane nie ślizgają się pomimo potu.

None

Wytrzymała linka

Skakanka Hop-Sport została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. Wyposażona jest w wytrzymałą i elastyczną linkę. Możesz wykonywać na niej ćwiczenia aerobowe, a także Crossfit.

Dane techniczne:

  •     Producent: Hop-Sport
  •     Linka: PVC
  •     Kolor: żółta linka, czarne uchwyty
  •     Rączki: Plastik
  •     Długość skakanki: 275 cm
  •     Średnica linki: 5 mm
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (4)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione