Skakanka skórzana 275cm – czarn - 0
Skakanka skórzana 275cm – czarn - 1
Skakanka skórzana 275cm – czarn - 2
Skakanka skórzana 275cm – czarn - 3
Skakanka skórzana 275cm – czarn - 0
Skakanka skórzana 275cm – czarn - 1
Skakanka skórzana 275cm – czarn - 2
Skakanka skórzana 275cm – czarn - 3
Hop-Sport
Bestseller

Skakanka skórzana 275cm – czarno-brązowa

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

39.98 zł

18 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

Wysyłka 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Opis

Skakanka skórzana 275 cm czarno-brązowa to wysokiej jakości przyrząd treningowy, który pomoże Ci zredukować tkankę tłuszczową, poprawić kondycję i koordynację ruchową. Skakanka ze skórzaną linką, z uwagi na swój ciężar i szybkość, polecana jest szczególnie dla osób zaawansowanych w treningach oraz sportowców wyczynowych. Niewielkie rozmiary i przystępna cena modelu HS-L015JR sprawiają, że doskonale sprawdzi się w domowej siłowni. Rączki pokryte miękką pianką gwarantują komfortowy chwyt podczas treningu.

System łożysk

Konstrukcja skakanki HS-L015JR została opracowana z myślą o wymagających użytkownikach poszukujących niezawodnego sprzętu, gwarantującego wysoki komfort ćwiczeń. Dzięki zastosowanym w tym modelu łożyskach, praca skakanki jest szybka i sprawna, a Twój trening przynosi jeszcze lepsze efekty.

Wygodny uchwyt

Rączki w modelu HS-L015JR zapewniają wygodny i pewny uchwyt. Piankowa powłoka sprawia, że nawet podczas szybkich podskoków Twoje dłonie nie będą ześlizgiwać się z rączek. Dodatkowo, zastosowana pianka nie absorbuje potu, co przekłada się na wyższy komfort treningu.

Skórzana linka

Skakankę wyposażono w wytrzymałą linkę ze skóry o dł. 275 cm i średnicy 5 mm. W odróżnieniu od skakanek z linką z PVC, modele skórzane są znacznie cięższe i szybsze, umożliwiając przez to bardziej intensywne i różnorodne treningi. Ten model będzie odpowiednim wyborem dla osób zaawansowanych oraz dla wszystkich, którym zależy na skutecznym treningu wzmacniającym.

Skakanka z obciążeniem czerwona
- 10%
Skakanka z obciążeniem czarna

Skakanka z obciążeniem czarna

38.68 zł
42.98 zł

Najniższa cena: 42.98 zł