Video
55280

Stojaki pod sztangę HS-1006L regulowane

373,50 zł
Ostatnia najniższa cena: 498,00 zł
Oszczędzasz 25%
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Trenujesz siłowo i potrzebujesz skutecznej asekuracji podczas treningu? Stojaki pod sztangę HS-1006L marki Hop-Sport dadzą Ci możliwość wykonania profesjonalnego treningu we własnym domu. Stojaki HS-1006L mają regulacją wysokości, szerokości rozstawu oraz asekuracji. Możliwość wszechstronnej regulacji sprzętu pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb oraz skoncentrować się na ćwiczeniach bez obaw o bezpieczeństwo. Stojaki umożliwiają wykonanie różnorodnych ćwiczeń m.in. wyciskania na leżąco i stojąco. Zastosowanie mechanizmu asekuracji sprawia, że ćwiczenia ze sztangą można wykonywać samodzielnie, bez pomocy i asysty dodatkowej osoby czy trenera.

Decydując się na zakup modelu HS-1006L, otrzymasz komplet narzędzi do samodzielnego montażu wraz z kluczem. Nie potrzebujesz niczego więcej, aby złożyć stojak i jak najszybciej wykorzystać go w swojej domowej siłowni.

 

None

Wytrzymała konstrukcja

Stojaki HS-1006L są bardzo wytrzymałe. Mocne stalowe profile o przekroju 50x50 mm oraz grube blachy, łączące poszczególne elementy, zapewniają stojakom stabilność. Stojaki osiągają wytrzymałość do 250kg. Zastosowanie techniki malowania proszkowego gwarantuje dokładne pokrycie metalowych powierzchni, zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz osłabia działanie niekorzystnych czynników, takich jak np. wilgoć. Budowa i wykonanie stojaków HS-1006L gwarantuje, że posłużą długie lata. Ćwicz bezpiecznie i komfortowo razem z Hop-Sport!

None

Regulacja rozstawu stojaków

Istotnym kryterium wyboru stojaków jest możliwość regulacji rozstawu. W modelu HS-1006L masz możliwość 6-stopniowej regulacji rozstawu w zakresie od 85 do 111 cm. Możesz ćwiczyć z wieloma rodzajami sztangi, dostosować szerokość do ćwiczeń z ławką lub przysiadów ze sztangą.

None

Asekuracja z możliwością regulacji

Stojaki HS-1006L posiadają haki asekuracyjne, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Dzięki nim możesz bezpiecznie odrzucić gryf, gdy nie będziesz w stanie wykonać pełnego ruchu podczas wyciskania. Wysokość haków asekuracyjnych można ustawić na różnych poziomach, jej wysokość zależy od ustawienia wysokości samych stojaków.. Maksymalne obciążenie haków to 200 kg. Specjalne gumowe nakładki na hakach amortyzują i tłumią niepożądane dźwięki przy odkładaniu sztangi.

None

Regulacja wysokości stojaków

Wysokość stojaków można ustawić na 15 różnych poziomach. Aby zmienić wysokość należy odkręcić pokrętła, ustawić stojaki na pożądanej wysokości i z powrotem zakręcić końcówki. Dzięki regulacji stojaki z powodzeniem można używać do innych ćwiczeń niż wyciskanie: stojaki ustawione z odłożoną na nich sztangą na najwyższej wysokości mogą być użyte np. do podciągania się i odwrotnego wiosłowania.

None

Stabilna podstawa

W ćwiczeniach siłowych bardzo ważna jest stabilność sprzętu. Odpowiednio dopasowany wymiar podstawy i jej przemyślana konstrukcja to priorytet, który wpływa na Twoje bezpieczeństwo. Stojaki HS-1006L wyposażone zostały w szeroką podstawę i nie przesuwają się podczas treningu. 

None

Trzpienie na obciążenia

W modelu HS-1006L na dolnym profilu znajdziesz dwa pręty o długość 20 cm i średnicy 25mm. To tzw. trzpienie, na które możesz odłożyć wolne obciążenia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które przekłada się także na zwiększenie stabilności stojaków. 

None

Dane techniczne:

    Producent: Hop-Sport
    Model: HS-1006L
    Instrukcja w języku polskim
    Gwarancja: 24 miesiące
    Wymiary kartonu: 97 x 63 x 12 cm
    Waga brutto: 18,5 kg
    Konstrukcja: stalowa, malowana proszkowo
    Maksymalne wymiary [dł x szer x wys]: 111 x 66 x 164 cm
    Wysokość regulowana: 99-164 cm / 15 poziomów /
    Regulowany rozstaw 85.5 -111 cm / 6 poziomów /
    Asekuracja z regulacją wysokości [dł x szer]: 17 x 3.5 cm
    Trzpień: długość 20 cm fi 25
    Profil główny 50 x 50 mm

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pozostałe informacje
Marka
Hop-Sport
Model
HS-1006L
Przeznaczenie
Do użytku domowego
Specyfikacja
Asekuracja
15 poziomów, co 4 cm
Konstrukcja
Stalowa, malowana proszkowo
Maksymalne obciążenie stojaków
250 kg
Profil konstrukcyjny
50 x 50 mm
Regulacja stojaków
wysokość: 15 poziomów
szerokość: 6 poziomów
Rodzaj stojaków
Pod sztangę
Typ stojaków
Jednoczęściowe
Wyposażenie
Asekuracja
Trzpienie na obciążenia
Wymiary
Trzpienie na obciążenia
2 sztuki / dł. 20 cm / fi 25 mm
Waga produktu
17,1 kg
Wymiary całkowite
dł. 66 cm / szer. 85,5 - 111 cm / wys. 99 - 164 cm

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione