Wałek roller do masażu  EVA 45c - 0
Wałek roller do masażu  EVA 45c - 1
Wałek roller do masażu  EVA 45c - 2
Wałek roller do masażu  EVA 45c - 3
Wałek roller do masażu  EVA 45c - 0
Wałek roller do masażu  EVA 45c - 1
Wałek roller do masażu  EVA 45c - 2
Wałek roller do masażu  EVA 45c - 3
Hop-Sport

Wałek roller do masażu EVA 45cm szary

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Kolor:

Opis

Wałek 45 cm z wypustkami marki Hop-Sport w kolorze szarym, to uniwersalny masażer służący do rozluźniania napięcia mięśni , automasażu, rehabilitacji. Wałki tego typu używane są przez sportowców, ich stosowanie pomaga zregenerować i zwiększyć elastyczność mięśni , zredukować zakwasy, przyspieszyć regenerację po urazach i kontuzjach. Zastosowanie wałka w codziennym treningu pobudza krążenie, a także pomaga uporać się z uciążliwym cellulitem. Wałek wykonany jest z materiału PVC, wnętrze wałka jest puste, pokrycie wykonane zostało z pianki EVA. Wałek na powierzchni ma 2 rodzaje wypustek.

Regeneracja mięśni

Rolowanie przed treningiem (w formie rozgrzewki) pozwoli zwiększyć zakres ruchu podczas ćwiczeń , rozluźni ciało nie odbierając sił na trening. Rolowanie po treningu sprawia, że ciało będzie mniej obolałe i szybciej się zregeneruje po ciężkiej aktywności fizycznej . Używanie wałka pobudza krążenie krwi sprawiając, że ciało staje się bardziej jędrne i smukłe . Powierzchnia z wypustkami zapewnia głęboki docisk i intensywny masaż.

Skuteczny automasaż

Wymiary wałka - 45 cm długości i 14 cm średnicy - pozwalają na swobodny masaż całych pleców . Wałek jest jednak odpowiedni do intensywnego rozluźniania całego ciała w tym ramion, pośladków, ud, łydek, etc. Regularne stosowanie pomaga w zwalczaniu bólu, sprzyja stabilizowaniu kręgosłupa i pomaga w korekcji wad postawy.

Wodoodporny materiał

Rollery wykonane są ze sprężystej pianki EVA o średnim stopniu twardości, która jest trwała, bardzo lekka , ale jednocześnie zapewnia odpowiedni ucisk podczas masażu. Ponadto, pianka nie wchłania wody , jest łatwa w czyszczeniu, nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu zapewnia pełną higienę i bezpieczeństwo użytkowania

Bestseller
Wałek roller do masażu EVA 45cm limonkowy
- 10%
Wałek roller do masażu  EVA 45cm niebieski

Wałek roller do masażu EVA 45cm niebieski

57.58 zł
63.98 zł

Najniższa cena: 63.98 zł