Aplikacja Kinomap - trenuj stacjonarnie, podróżuj wirtualnie

Kinomap to interaktywna aplikacja treningowa stworzona przez platformę o takiej samej nazwie. Dedykowana jest ona dla urządzeń, takich jak np. wioślarz ,  bieżnia elektryczna  czy też  rower stacjonarny . Dzięki niej przeniesiesz się w świat wirtualnej rzeczywistości, gdzie doświadczysz widoku prawdziwych filmów wideo, nagrywanych w terenie z użyciem lokalizacji. Opór i znój tras będzie prawdziwy, a Ty nie ruszysz się nawet ze swojego domu!

3, 2, 1 – zaczynamy trening!

Kinomap na smartfonie Kinomap na smartfonie

Kinomap wyróżniki Kinomap wyróżniki

Kinomap – jak to działa?

Platforma Kinomap służy do tworzenia, przechowywania i udostępniania filmów nagranych przy pomocy urządzeń podłączonych do GPS. Dzięki niej możemy korzystać z wideo z lokalizacją geograficzną niemal z dowolnej trasy na świecie. Aplikacja Kinomap jest przedłużeniem tej platformy i daje dostęp do 100 000 tras wideo nagranych w 58 krajach. Z jej pomocą Twój domowy trening zyska dodatkowego realizmu oraz nie będzie jedynie nudnym i rutynowym doświadczeniem. Aplikację Kinomap możemy ściągnąć ze Sklepu Play lub App Store za darmo i użytkować przez 14 dni. Później wymaga ona skorzystania z płatnego planu abonamentowego. Po otwarciu aplikacji będziemy musieli uzupełnić dane, dotyczące swojego poziomu zaawansowania względem wybranych ćwiczeń, płci, wieku, wzrostu oraz daty urodzin. Następnie aplikacja poprosi nas o wybranie sprzętu, na którym ćwiczymy, a następnie sparowanie go przy pomocy połączenia bluetooth. Uzyskamy w ten sposób dostęp do bazy tras wideo wraz z lokalizacją oraz szczegółowymi opisami. Aplikacja działa optymalnie przy prędkości Internetu, co najmniej 10 MB/s.

Kinomap instalacja aplikacji Kinomap instalacja aplikacji

Zalety aplikacji Kinomap

Dzięki aplikacji Kinomap Twój domowy trening zyska wiarygodności i stanie się zupełnie nowym doświadczeniem. Niezależnie do tego, czy ćwiczysz na wioślarzu, czy  bieżni elektrycznej  zyskasz dostęp do prawdziwych tras nagranych przez sportowców i amatorów. Aplikacja Kinomap pozwoli Ci doświadczyć treningu w miejscach, do których wyprawa kosztowałaby Cię krocie. Dodatkowo, zyskasz możliwość zapisywania swoich postępów treningowych, konkurowania z ludźmi z całego świata oraz planowania kolejnych tras, aby stawać się coraz lepszym. Ponadto, aplikacja Kinomap pozwala na przesyłanie obrazu wideo na większy ekran. W ten sposób możesz​ ćwiczyć na rowerku stacjonarnym przed ekranem telewizora, zwiedzając najciekawsze trasy świata!

domowy trening z aplikacją Kinomap domowy trening z aplikacją Kinomap

Urządzenia, na których możesz ćwiczyć z Kinomap

Aplikacja Kinomap stworzona została z myślą o treningu jazdy na rowerze stacjonarnym, biegania i wiosłowania. Produkty kompatybilne z nią znajdziesz m.in. w ofercie sklepu internetowego Hop-Sport. Zmierz się z wirtualnymi trasami bez wychodzenia z domu i rywalizuj w czasie rzeczywistym z ludźmi z całego świata! Wystarczy, że kupisz jedną z dedykowanych maszyn z naszej oferty (np. wioślarz powietrzno-magnetyczny , bieżnia elektryczna lub rowerek elektryczno-magnetyczny ), ściągniesz aplikację Kinomap na smartfon lub tablet i zaczniesz swój trening. Ćwicz w świecie wirtualnym, odczuwaj w świecie realnym!
Aplikacja działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz iOS .

Sprzęt Hop-Sport kompatybilny z Kinomap Sprzęt Hop-Sport kompatybilny z Kinomap Sprzęt Hop-Sport kompatybilny z Kinomap Sprzęt Hop-Sport kompatybilny z Kinomap

Kinomap kod QR
Zeskanuj aby pobrać już teraz