Świętuj z nami !!! 19% rabatu na 19 urodziny Hop-Sport Sprawdź i kup
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
50776

Mata puzzleEVA 1cm- 9 sztukszaro/niebiesko/żółta

131,98 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (4)

Opis

Mata Puzzle EVA 1 cm 9 sztuk HS-A010PM to uniwersalny produkt, który przyda się w każdym mieszkaniu i zapewni optymalną ochronę podłoża przed zniszczeniami.

Mata Puzzle EVA została wykonana z pianki EVA. Jest to antypoślizgowy materiał, który posiada właściwości amortyzujące i izolacyjne. Mata Puzzle EVA stanowi doskonałe podłoże pod sprzęt i urządzenia sportowe wszelkiego typu: rowery stacjonarne, orbitreki, wioślarze, bieżnie czy ławeczki. Ponadto Matę Puzzle można wykorzystać do ćwiczeń siłowych z użyciem obciążeń wszelkiego typu.

Model HS-A010PM składa się z 9 płytek wraz z obrzeżami. Po rozłożeniu wymiary maty wynoszą 180 x 180 cm.

 

None

Certyfikowany produkt

Maty Puzzle marki Hop-Sport posiadają Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny - Państwowy Instytut Badawczy potwierdzający jakość ich wykonania.
Maty są produkowane zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa, pomyślnie przeszły również obligatoryjne testy NIZP PZH - Państwowy Instytut Badawczy. Świadectwo jakości zdrowotnej oznacza, że produkt o zadeklarowanym przez producenta składzie i wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.
Maty puzzle wykonane są w całości z bezpiecznej pianki EVA, nie zawierają szkodliwych substancji.
•    Zgodność z normami: EN 71-1:2014, EN-71-2:2011+A1:2014, EN-71-3:2013+A1:2014
•    Atest NIZP PZH nr. B-BŻ-6071-0140/20/C (Data wystawienia świadectwa: 11.05.2020. Termin ważności świadectwa 10.05.2023)

None

Izolacja akustyczna i termiczna

Mata stanowi doskonałą izolację zarówno akustyczną, jak i termiczną. Materiał redukuje drgania wywołane ćwiczeniami, tłumi niepożądane dźwięki i izoluje od chłodu w przypadku nieogrzewanego pomieszczenia lub podłoża wykonanego z płytek ceramicznych.


Dziecko siedzące na macie puzzle

Bezpieczeństwo

Mata Puzzle Eva może zostać wykorzystana jako mata edukacyjna. Nie zwija się i nie roluje podczas użytkowania dzięki czemu jest stabilną powierzchnią do nauki i zabawy. Może służyć np. przy nauce chodzenia. Podłoże jest na tyle twarde, że wspomaga prawidłowe ułożenie ciała, ale na tyle miękkie, że upadki nie są niebezpieczne. Łączenie elementów maty jest dobry ćwiczeniem rozwijającym spostrzegawczość i koordynację ruchową dzieci.

None

Ochrona podłogi

Mata HS-A010PM, dzięki 1 cm grubości, stanowi doskonałe zabezpieczenie dla podłóg z paneli, drewna lub płytek ceramicznych. Zmniejsza ryzyko zarysowania lub zabrudzenia podłoża sprzętem treningowym lub akcesoriami siłowymi. Ponadto, mata zwiększa amortyzację i stabilność ustawionego na niej sprzętu. Skutecznie redukuje hałas i drgania, które powstają w trakcie intensywnego treningu. Mata Puzzle dzięki optymalnej twardości i sprężystości materiału świetnie nadaje się do ćwiczeń gimnastycznych, takich jak aerobik, fitness, pilates, czy joga. Matę można stosować również jako podłoże podczas treningu karate lub judo. Antypoślizgowy materiał chroni przed kontuzjami.

None

Wodoodporność

Do produkcji maty wykorzystano wysokiej jakości piankę EVA. Jej atutem jest wodoodporna struktura, dzięki której pianka nie wchłania wilgoci i potu. Mata jest też łatwa w utrzymaniu w czystości - wystarczy przetrzeć ją zwilżoną ścierką.

None

Łatwe rozkładanie i mobilność

Opakowanie produktu zawiera dziewięć głównych płytek o wymiarach 60x60 cm każda (3 żółte, 3 niebieskie i 3 szare) oraz 12 elementów, które stanowią gładką ramę maty.. Łączenie wszystkich części jest łatwe i intuicyjne, szybko można zmienić ustawienie maty. Krawędzie elementów precyzyjnie przylegają do siebie tworząc płaską powierzchnię.

Dane techniczne:

  • Model: HS-A010PM (9 sztuk)
  • Kolor: szaro / niebiesko / zółty
  • Grubość: 1 cm
  • Łączny wymiar: 180 x 180 cm
  • Ilość płytek: 9
  • Wymiar jednej płytki: 60 x 60 cm
  • Ilość obrzeży: 18
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (4)

Recenzje nie są sprawdzane pod kątem autentyczności przed ich publikacją. Mogą one zatem pochodzić również od konsumentów, którzy w rzeczywistości nie kupili/używali ocenianych produktów.Więcej informacji

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione