51595

Guma gimnastycznado rozciągania żółta

35,98 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h
Dostępne wersje (1)

Opis

Guma gimnastyczna do rozciągania HS-N904GB żółta marki Hop-Sport to akcesorium o uniwersalnym zastosowaniu, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Idealnie sprawdzi się w treningu fitness, jodze, pilatesie czy rozciąganiu. Taśma sprawdzi się też jako dodatek do ćwiczeń siłowych. Ćwiczenia z gumą gimnastyczną wzmacniają i uelastyczniają mięśnie, dzięki czemu trudniej nabawić się kontuzji. Guma może być przydatna przy problemach z kręgosłupem i napięciem obręczy barkowej.

Elastyczna i wytrzymała

Guma gimnastyczna marki Hop-Sport została wykonana z przyjemnego i wytrzymałego materiału obszytego mocną i elastyczną nicią. Każdy element gumy jest rozciągliwy. Guma jest odporna na naprężenia - nie musisz się obawiać o jej pęknięcie. Odpowiednio przechowywana i użytkowana posłuży długie lata, nawet przy codziennym użytkowaniu.

None

Uniwersalność zastosowania

Guma gimnastyczna daje szerokie możliwości treningowe, jest odpowiednia dla każdego, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Idealnie nadaje się do treningu fitness, jogi, pilatesu, gimnastyki. Można jej używać do ćwiczeń aktywujących przed treningiem, będzie też pomocnym akcesorium w rozciąganiu - np. po treningu siłowym czy bieganiu. Sama w sobie może być używana w treningu siłowym dla początkujących.

Trening wzmacniający

Każdy ruch to zdrowie. Ekspandery się także w przypadku mniej zaawansowanych użytkowników. Ćwiczenia z gumą wzmacniają koordynację i prowadzą do optymalnego rozwoju kondycji, bez nadmiernego przetrenowania. Podnoszą także wytrzymałość mięśni i całego ciała.

None

Wielopoziomowa regulacja oporu

Guma jest podzielona na 8 mniejszych, równych obwodów. Dzięki takiemu podziałowi łatwo dobrać długość i opór do konkretnego ćwiczenia i predyspozycji ćwiczącego. W zależności od obwodu który uchwycimy, guma będzie miała różny opór, przez co możemy dostosować obciążenie do własnych możliwości. Im mniejszą ilość pętli zastosujemy, tym większy wysiłek trzeba będzie włożyć w ich rozciągnięcie i tym intensywniejszy będzie trening.

Dane techniczne:

  • Producent: Hop-Sport
  • Model: HS-N904GB
  • Materiał: lateks 50%, nylon 30%, poliester 20%
  • Wymiary: 90x4 cm
  • Kolor: czarny, żółty
Rozwiń opis
Zwiń opis

Trenuj z Hop-Sport

1.Rozciąganie gumy na boki przed klatką piersiową

mięśnie pleców (mięsień czworoboczny), mięsień naramienny- część tylna

 

2. Wykopy nogi w tył z klęku podpartego

mięsień pośladkowy wielki

 

3.Pompki z gumą oporową

mięsień piersiowy większy, mięśnie barków

 

4.Wiosłowanie gumy w opadzie tułowia

mięśnie pleców (mięśnie: prostownik grzbietu, równoległoboczny)

 

5.Uginanie przedramion z pozycji stojącej

mięsień dwugłowy ramienia - biceps

 

6.Prostowanie przedramion zza głowy w pozycji stojącej 

mięsień trójgłowy ramienia

 

7.Monster walk

 głównie mięsień pośladkowy średni

Recenzje (8)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione