W kategorii produktów: 25
Product filters
- 15%
Zestaw kulturystyczny Premium 99kg z ławką HS-1080

Zestaw kulturystyczny Premium 99kg z ławką HS-1080

889.95 zł
1047.00 zł

Najniższa cena: 1047.00 zł

- 10%
Zestaw kulturystyczny Premium 75kg z ławką HS-1055

Zestaw kulturystyczny Premium 75kg z ławką HS-1055

1033.20 zł
1148.00 zł

Najniższa cena: 1148.00 zł

Bestseller
Zestaw kulturystyczny Premium 38kg z ławką HS-1065
- 10%
Zestaw kulturystyczny Strong 76kg z ławką HS-1065

Zestaw kulturystyczny Strong 76kg z ławką HS-1065

1573.20 zł
1748.00 zł

Najniższa cena: 1748.00 zł

- 10%
Zestaw kulturystyczny Premium 105kg z ławką hs-1075

Zestaw kulturystyczny Premium 105kg z ławką hs-1075

1582.20 zł
1758.00 zł

Najniższa cena: 1758.00 zł

- 18%
Zestaw kulturystyczny Strong 146kg z ławką HS-1055

Zestaw kulturystyczny Strong 146kg z ławką HS-1055

1999.00 zł
2428.00 zł

Najniższa cena: 2428.00 zł

Przygotowujesz się do zawodów w trójboju siłowym? Rzeźbisz ciało na pokaz kulturystyczny? A może po prostu ćwiczysz rekreacyjnie w domowym zaciszu? Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, przyda Ci się profesjonalny zestaw kulturystyczny, dzięki któremu zbudujesz niesamowitą sylwetkę. Wszystkie najważniejsze akcesoria do treningu siłowego znajdą się w jednym miejscu wraz z dużym zapasem obciążeń na gryfy. Jak mawiamy w Hop-Sport: najpierw zestaw kulturystyczny, potem masa!

Z czego składa się zestaw kulturystyczny?

Komplety kulturystyczne w naszej ofercie zróżnicowane są pod względem ilości elementów składowych. Odpowiedni produkt znajdą zarówno początkujący siłacze, chcący spróbować sił w ćwiczeniach na wolnych ciężarach, jak i profesjonalni zawodnicy przygotowujący się do zawodów w warunkach domowych. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

 • zestaw kulturystyczny z ławką prostą,
 • zestaw kulturystyczny z ławką regulowaną z modlitewnikiem,
 • zestaw kulturystyczny z ławką i obciążeniami,
 • zestaw kulturystyczny z gryfami.

W skład każdego zestawu kulturystycznego wchodzi:

 • ławka do ćwiczeń, dająca niezbędną stabilizację i zwiększająca zakres ruchów,
 • gryf lub gryfy różnego typu,
 • komplet obciążeń w formie krążków bitumicznych lub żeliwnych.

Wybierz ulubiony sprzęt do ćwiczeń, dopasuj ilość ciężarów oraz rodzaj gryfu i ruszaj do walki o wymarzoną sylwetkę!

Jak ćwiczyć na zestawie treningowym?

Profesjonalny zestaw kulturystyczny umożliwia przeprowadzenie pełnowartościowego treningu siłowego na różnego rodzaju obciążeniach i przy użyciu różnych typów gryfów. W ten sposób daje on możliwość zaangażowania wielu mięśni w tym m.in.:

 • pleców,
 • klatki piersiowej,
 • bicepsów,
 • tricepsów,
 • ramion,
 • nóg.

Trening na komplecie kulturystycznym nie różni się od tego wykonywanego na ławce treningowej przy użyciu hantli lub sztangi. Kupując tego typu komplet mamy możliwość nabycia za jednym zamachem wszystkich niezbędnych akcesoriów do ćwiczeń siłowych

Ważne jednak, aby trening przeprowadzać w odpowiednich warunkach oraz z uwzględnieniem etapu rozgrzewki oraz mobilizacji. Komplet kulturystyczny można rozłożyć w domu, lecz należy pamiętać, iż duże zestawy wymagają znacznych ilości miejsca. Dotyczy to zwłaszcza powierzchni do przechowywania ławeczki oraz obciążeń. Ponadto, trening siłowy wymaga odpowiedniego przygotowania motorycznego, które obejmuje zwiększenie zakresów ruchomości stawów i mięśni, a także dobrania obciążenia dopasowanego indywidualnie. 

Ćwiczenia kulturystyczne – kto powinien trenować?

Z zakupu zestaw do treningu siłowego w domu ucieszą się przede wszystkim te osoby, które nie mają czasu lub ochoty na wyprawy do klubu fitness czy siłowni. Komplet kulturystyczny z ławką i obciążeniami umożliwia dźwiganie naprawdę dużych ciężarów w warunkach domowych. Masę dzięki niemu zbudują zarówno przygotowujący się do występu w zawodach i konkursach, jak i ćwiczący rekreacyjnie po pracy. Zestaw kulturystyczny można również kupić z myślą o firmowej siłowni w warunkach biurowych, z której korzystać będą w czasie przerw pracownicy. 

Ćwiczeń na zestawie do treningu kulturystycznego powinny jednak unikać osoby ze stwierdzonymi lub przebytymi niedawno urazami, chorobami kostno-stawowymi, a także posiadającymi schorzenia kręgosłupa. Wszelkie kwestie sporne, co do treningu powinien wyjaśnić lekarz specjalista lub fizjoterapeuta. Dlatego przed przystąpieniem do treningu na naprawdę dużych obrotach i ciężarach, warto skonsultować się z kimś, kto oceni stan naszego zdrowia. 

Komplet treningowy – jaki najlepszy?

Najlepsze komplety treningowe to oczywiście te najbardziej rozbudowane. Dają one możliwość nabycia za jednym zamachem profesjonalnej ławki z wieloma funkcjami, zestawu gryfów oraz dedykowanych do nich obciążeń. Kupując zestaw do treningu kulturystycznego w mig stworzysz strefę do ćwiczeń z wolnymi ciężarami w swoim domu. Jeśli jednak nie dysponujesz dużą przestrzenią, zastanów się nad mniejszym wariantem produktowym. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku może być zakup zestawu kulturystycznego z ławką prostą, zapasem obciążenia oraz gryfem prostym. Te kilka akcesoriów z pewnością da Ci możliwość budowania jeszcze większej masy oraz osiągania świetnych wyników siłowych.

Decydując się na kupno zestawu kulturystycznego Hop-Sport masz pewność, iż kupujesz pełnoprawne produkty sygnowane logiem naszego sklepu. Elementy wchodzące w skład kompletu posiadają te same cechy co kupowane pojedynczo produkty. Ławki treningowe wyposażone są w wygodne systemy regulacji i składania, które umożliwiają ich przechowywanie. Gryfy posiadają ryflowaną powłokę antypoślizgową oraz gwintowane końcówki, ułatwiające nakładanie i zabezpieczenia ciężarów. Jeśli zaś chodzi o ciężary są one dopasowane do gryfów oraz mają podniesione parametry techniczne, co czyni je niezwykle odpornymi na uderzenia i zarysowania.