Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 0
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 1
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 2
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 3
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 4
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 5
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 6
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 7
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 8
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 9
 - 10
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 11
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 0
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 1
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 2
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 3
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 4
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 5
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 6
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 7
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 8
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 9
 - 10
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx - 11
Hop-Sport

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx grafitowy

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

698.00 zł

61 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Kolor:

Opis

Rowerek treningowy HS-2070 Onyx marki Hop-Sport to doskonałe narzędzie do codziennych ćwiczeń w domowym zaciszu. Regularne ćwiczenia na rowerku pozwolą poprawić kondycję, spalić nadmiar kalorii i osiągnąć wymarzoną wagę. System oporu magnetycznego Flywheel umożliwia wykonywanie na rowerze Onyx efektywnego treningu, który doskonale odzwierciedla jazdę na klasycznym rowerze. 8-stopniowa regulacja oporu pozwala na zmianę intensywności ćwiczeń - działa podobnie, jak zmiana przerzutek podczas jazdy w terenie. Rower wyposażony jest w wielofunkcyjny komputer treningowy oraz funkcję pomiaru pulsu. Ze względu na nowatorską konstrukcję mechanizmu korbowego oraz wyciszającą pokrywę systemu oporu zamachowego, możesz ćwiczyć nawet w późnych godzinach wieczornych, bez obawy, że obudzisz pozostałych domowników. Regulowana kierownica, pokryta miękką, wysokogatunkową pianką oraz siodełko, regulowane w pionie i poziomie, zapewnią Ci maksimum wygody. Stabilna konstrukcja zwiększa bezpieczeństwo podczas ćwiczeń . Kompaktowe wymiary rowerka oraz rolki transportowe w przednim stabilizatorze pozwalają na wygodne ustawienie rowerka w dogodnym miejscu i łatwe przesuwanie.

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx szary z wielofunkcyjnym komputerem

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputer treningowy z wyświetlaczem LCD wyświetla: prędkość, z jaką się poruszasz, dystans, jaki pokonujesz, czas treningu, liczbę spalonych kalorii i tętno. Funkcja SCAN umożliwia podgląd poszczególnych wartości w odstępach czasowych. Dodatkowo, dzięki uchwytowi na tablet lub telefon , podczas treningu możesz oglądać film lub słuchać ulubionej muzyki.

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx grafitowy wyposażony w siedzisko z regulacją w pionie i w poziomie

Siedzisko z regulacją w pionie i w poziomie

Komfort podczas ćwiczeń to podstawa! Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji siedziska w pionie i poziomie, z łatwością dopasujesz je do swojego wzrostu oraz indywidualnych preferencji. Ergonomiczny kształt siedziska i żelowe wypełnienie sprawią, że nawet dłuższy trening na rowerze będzie przyjemny i wygodny.

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx szary wyposażony w manualną regulację oporu

Manualna regulacja oporu

Dzięki zastosowaniu płynnej regulacji oporu za pomocą pokrętła, które znajduje w zasięgu ręki ćwiczącego, możesz z łatwością dobrać poziom trudności ćwiczeń do swojego indywidualnego stopnia zaawansowania. Szeroka skala trudności zaspokoi zarówno amatorów, jak i osoby doświadczone w treningu

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx szary wyposażony w dotykowe sensowy pulsu

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach kierownicy! Wynik pomiaru wyświetla się na wyświetlaczu . Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx szary wyposażony w rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx szary wyposażony w magnetyczny system oporu

Magnetyczny system oporu

Zastosowany w maszynie 7-kilogramowy system oporu magnetycznego z 8-stopniową, manualną regulacją, daje gwarancję, że trening na tym modelu będzie płynny i, co ważne, cichy. Możesz na nim ćwiczyć nawet w nocy, bez obawy, że obudzisz pozostałych domowników.

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx szary wyposażony w pedały antypoślizgowe z paskami

Antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Trenując na tym rowerze nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Pedały zostały wyścielone w antypoślizgowy materiał i wyposażone w paski blokujące - niezależnie od intensywności ćwiczeń, Twoje stopy będą cały czas na miejscu.

- 33%
Rower elektryczno-magnetyczny HS-100H Solid czarny + mata

Rower elektryczno-magnetyczny HS-100H Solid czarny + mata

1398.00 zł
2098.00 zł

Najniższa cena: 2098.00 zł

Skakanka plastikowa żółta
Poduszka sensoryczna dysk zielona
Bestseller
Ławka treningowa HS-1080
Wyciąg pionowy HS-1003LT uniwersalny
Hantla Olimpijska gumowana HS 26kg