Rower elektryczno-magnetyczny p - 0
Rower elektryczno-magnetyczny p - 1
Rower elektryczno-magnetyczny p - 2
Rower elektryczno-magnetyczny p - 3
Rower elektryczno-magnetyczny p - 4
Rower elektryczno-magnetyczny p - 5
Rower elektryczno-magnetyczny p - 6
Rower elektryczno-magnetyczny p - 7
Rower elektryczno-magnetyczny p - 8
Rower elektryczno-magnetyczny p - 0
Rower elektryczno-magnetyczny p - 1
Rower elektryczno-magnetyczny p - 2
Rower elektryczno-magnetyczny p - 3
Rower elektryczno-magnetyczny p - 4
Rower elektryczno-magnetyczny p - 5
Rower elektryczno-magnetyczny p - 6
Rower elektryczno-magnetyczny p - 7
Rower elektryczno-magnetyczny p - 8
Hop-Sport

Rower elektryczno-magnetyczny poziomy HS-300L Canion z pasem telemetrycznym + mata

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Rower leżący HS-300L Canion to jeden ze sprzętów wchodzących w skład serii 300 marki Hop-Sport. Są to urządzenia fitness wysokiej klasy, zaprojektowane specjalnie dla wymagających użytkowników. Wraz z rowerem otrzymasz matę amortyzującą pod sprzęt, która zabezpiecza przed hałasem, oraz pas telemetryczny do pomiaru pulsu. Model Canion, dzięki ciężkiej konstrukcji, wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Jest idealnym wyborem dla seniorów, osób zmagających się z problemami z kręgosłupem lub stawami kolanowymi. Rower ma stabilną konstrukcję, stopki poziomujące, regulowane siedzisko z oparciem. Wszystkie te elementy podnoszą bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Zaawansowany komputer daje możliwość przeprowadzenia urozmaiconego treningu, dzięki kompatybilności z aplikacjami treningowymi Iconsole+ Traning, Kinomap oraz FitShow.

Rower poziomy HS-300L Canion wyposażony w wielofunkcyjny komputer kompatybilny z pasem telemetrycznym

Komputer treningowy z Bluetooth 4.0

Komputer oferuje 12 zdefiniowanych programów treningowych, program manualny, 4 programy HRC, sterowane pracą serca oraz program WATT. Dodatkowo, dzięki funkcjom Recovery i Body Fat sprawdzisz wydolność swojego organizmu oraz zmierzysz poziom tkanki tłuszczowej.

Aplikacje treningowe

Aplikacje treningowe

Wejdź do interaktywnego świata sportu i skorzystaj możliwości jakie dają kompatybilne aplikacje mobilne! Aplikacje zapewnią również stały monitoring postępu treningów.

Iconsole+Training to darmowa aplikacja umożliwiająca urozmaicenie ćwiczeń dzięki dodatkowym programom treningowym.

Kinomap natomiast to kompleksowana platforma, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu. 

Rower poziomy HS-300L Canion wyposażony w pomiar pulsu za pomocą pasa lub czujników w uchwytach

Dotykowe sensory pulsu

Utrzymanie optymalnego tętna w trakcie treningu pomoże Ci skutecznie osiągać zamierzone cele. W rowerze Canion możesz sprawdzić swój puls za pomocą sensorów dotykowych umieszczonych na kierownicy lub pasa telemetrycznego. Aby skorzystać z sensorów wystarczy opierać dłonie we właściwym miejscu. Pas telemetryczny należy założyć na klatkę piersiową. Zaletą pasa jest bardziej precyzyjny pomiar oraz wygoda – nie musisz pamiętać o ciągłym trzymaniu uchwytów z sensorami, możesz skoncentrować się wyłącznie na ćwiczeniach. Wyniki pomiaru pulsu widoczne będą na wyświetlaczu komputera treningowego.

Rower poziomy HS-300L Canion wyposażony w wygodne i regulowane siedzisko

Regulowane siedzisko z oparciem

Komfort podczas ćwiczeń to podstawa! Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji odległości siedziska od pedałów z łatwością dopasujesz ustawienie sprzętu do swojego wzrostu. Ergonomiczny kształt, miękkie wypełnienie siodełka oraz wyprofilowane, zapewniające cyrkulację powietrza, oparcie sprawią, że nawet dłuższy trening będzie przyjemny i wygodny.

Rower poziomy HS-300L Canion wyposażony w rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie rowerka

Łatwe przesuwanie

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, że Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Funkcjonalne rolki transportowe, wbudowane w przedni stabilizator, zapewniają pełną mobilność sprzętu, a dzięki poręcznemu uchwytowi, umieszczonemu w tylnym stabilizatorze, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.

Rower poziomy HS-300L Canion w zestawie z matą amortyzującą

Mata amortyzująca

W zestawie z rowerem otrzymujesz matę ochronną, która skutecznie sprawdzi się pod urządzeniami treningowymi jako warstwa amortyzująca drgania i zapewniająca izolację akustyczną w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu gąbki antypoślizgowej od spodu, mata stanowi stabilizację podłoża w przypadku intensywnych treningów. Dodatkowo, pomoże Ci ochronić podłogę przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem. Po zakończonych ćwiczeniach matę można łatwo zwinąć i schować wraz ze sprzętem.

Rower poziomy HS-300L Canion wyposażony w antypoślizgowe pedała z paskami blokującymi

Pedały z antypoślizgiem

Ćwicz bezpiecznie razem z Hop-Sport! Pedały w rowerze Canion wyposażone zostały w pasek blokujący i wyścielone specjalną warstwą antypoślizgową . Dzięki temu, stopa trzyma się pewnie i nie ślizga w trakcie ćwiczeń.