14915

Koło PilatesHS 2221niebieskie

41,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Koło Pilates HS 2221 (niebieskie) jest niewielkim i prostym urządzeniem, które skutecznie urozmaici trening pilatesu. Doskonale sprawdzi się podczas treningu w małym mieszkaniu, na balkonie, bez problemu też zabierzesz je do parku, żeby poćwiczyć na świeżym powietrzu. Obręcz została wykonana z tworzywa PCV i pianki EVA.  Jest lekka i łatwa w użyciu, dzięki uchwytom po obu stronach.

Dodaj koło do swoich rutynowych ćwiczeń i osiągnij lepsze rezultaty!

Wykorzystanie Koła HS 2221 pomaga oddziaływać na mięśnie głębokie. Napinanie tych mięśni podczas treningu jest niezbędne do poprawnego wykonywania poszczególnych pozycji, pozwala też odciążyć kręgosłup, zapobiegając jego przeciążeniu i ewentualnym kontuzjom. Przyrząd jest wykorzystywany głównie do wzmacniania mięśni obręczy barkowej, ramion, klatki piersiowej, mięśni grzbietu oraz mięśni nóg. Ćwiczenia z kołem można wykonywać bez względu na wiek czy kondycję fizyczną.   

 
None

Pilates

Pilates to metoda treningu łącząca w sobie elementy jogi, tai-chi, baletu, gimnastyki i ćwiczeń izometrycznych. Podczas trenowania aktywizuje się wszystkie grupy mięśniowe – od rąk, barków i pleców, przez brzuch, aż po nogi i pośladki. Trening opiera się przede wszystkim na ćwiczeniach wykorzystujących ciężar własnego ciała. Ruchy wykonuje się powoli, precyzyjnie, z dbałością o prawidłową technikę. Ważnym elementem pilatesu jest kontrola oddechu, dlatego pilates sprzyja koncentracji i redukcji negatywnych skutków stresu. Założeniem tej metody jest polepszenie sprawności, rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni, zwiększenie elastyczności ciała i poprawa postawy. 

Wykorzystanie Koła Pilates HS 2221 pomaga utrzymać napięte mięśnie głębokie.  Pozwala to poprawnie wykonywać poszczególne pozycje oraz odciążyć kręgosłup, zapobiegając jego przeciążeniu i ewentualnym kontuzjom. Gama ćwiczeń z wykorzystaniem ringów  jest szeroka i pozwala angażować dodatkowe partie mięśniowe.

Dane techniczne:

  • Producent: Hop-Sport
  • Kolor: niebieski
  • Średnica: 36 cm
  • Długość pianki: 15 cm
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione