Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 0
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 1
 - 2
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 3
 - 4
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 5
 - 6
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 7
 - 8
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 9
 - 10
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 11
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 0
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 1
 - 2
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 3
 - 4
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 5
 - 6
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 7
 - 8
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 9
 - 10
Rower magnetyczny HS-2090H Aveo - 11
Hop-Sport
-30%Bestseller

Rower magnetyczny HS-2090H Aveo biały

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

888.00 zł

621.60 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 888.00 zł

55 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Nie musisz wychodzić z domu, aby potrenować! Rower treningowy Aveo HS-2090H marki Hop-Sport to rower magnetyczny wykonany z wysokiej klasy materiałów. Kompaktowy, a przy tym stabilny, jest idealnym urządzeniem do walki z nadmiarem kilogramów, pomoże uzyskać wymarzoną sylwetkę. System oporu koła zamachowego o wadze 9 kg  zastosowany w Aveo zapewnia wysoką jakość treningu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

parametry treningowe w rowerku Hop-Sport Aveo białym

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputer treningowy z wyświetlaczem LCD w rowerze Aveo wyświetla następujące wartości: prędkość, z jaką się poruszasz, dystans jaki pokonujesz, czas treningu, liczbę spalonych kalorii i tętno. Funkcja SCAN umożliwia podgląd poszczególnych wartości w odstępach czasowych.

regulacja siły oporu magnetycznego oraz regulacja pasków pedałów w rowerku Aveo białym

Magnetyczny system oporu

Zastosowany w maszynie 9-kilogramowy system oporu magnetycznego daje gwarancję , że trening na rowerze Aveo będzie płynny i cichy. Możesz na nim ćwiczyć nawet w nocy, bez obawy, że obudzisz pozostałych domowników.

Antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi 

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Trenując na Aveo nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Pedały zostały wyścielone antypoślizgowym materiałem i wyposażone w paski blokujące - niezależnie od intensywności ćwiczeń, stopy nie będą się przesuwać.

Manualna regulacja oporu 

Rower Aveo wyposażony jest w manualną regulację oporu. Pokrętło, które do tego służy, znajduje w zasięgu ręki ćwiczącego, pod kierownicą. Z łatwością dobierzesz poziom trudności ćwiczeń do indywidualnego stopnia zaawansowania. Szeroka skala trudności zaspokoi zarówno amatorów, jak i osoby doświadczone.

sensowy pulsu umieszczone na kierownicy i komputer z mobilna podstawką w rowerku Aveo białym

Pomiar pulsu

Odpowiednie tętno jest warunkiem osiągnięcia zamierzonych efektów treningowych . Zbyt wysokie może doprowadzić do przetrenowania, a przy zbyt niskim - trening nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jeśli więc zależy Ci na rezultatach - mierz puls! Z Aveo to łatwe! Na kierownicy roweru znajdują się wbudowane sensory dotykowe - połóż na nich dłonie w trakcie treningu i zmierz puls. Wynik pomiaru widoczny będzie na wyświetlaczu.

regulacja siodełka w pionie i poziomie w rowerku treningowym Aveo białym

Regulacja siedzenia w pionie i poziomie

Siodełko w rowerze Aveo regulowane jest m.in. w pionie. Pozwala to na komfortowy trening osobom zarówno niskim, jak i wysokim. Regulacja odbywa się mechanicznie, przez odkręcenie pokrętła na kolumnie siodełka. Ergonomiczny kształt siedziska sprawi, że nawet dłuższy trening będzie przyjemny i wygodny.

O skuteczności sprzętów treningowych decydują detale, dlatego w modelu Aveo, oprócz regulacji siedziska w pionie, masz również możliwość regulacji siedziska w poziomie, przez co jeszcze lepiej dopasujesz ustawienia maszyny do indywidualnych preferencji.

system transportu oraz poziomowania w rowerku Aveo białym

Łatwe przesuwanie

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, że Twój salon będzie przypominał siłownię. Funkcjonalne rolki transportowe, wbudowane w podstawę roweru, zapewniają pełną mobilność sprzętu.