Świętuj z nami !!! 19% rabatu na 19 urodziny Hop-Sport Sprawdź i kup
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
Sortowane: Domyślne

Wałki i rollery fitness

Rollery oraz wałki/koła podwójne to produkty których nie może zabraknąć w Twojej domowej siłowni - wzmocnią, ukształtują oraz rozluźnią mięśnie, jednocześnie poprawiając ich elastyczność. Rollery i wałki mogą służyć również jako urozmaicenie dotychczasowych ćwiczeń fitness lub jogi. 

W Hop-Sport znajdziesz rollery do masażu w różnych rozmiarach i kolorach oraz wałki podwójne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wybierz produkt dopasowany  do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Jakie efekty daje roller do masażu?  Przekonaj się sam!

Jak zrelaksować się po pracy za biurkiem? Jak rozluźnić obolałe po treningu mięśnie? Odpowiedź jest prosta – za pomocą rollerów marki Hop-Sport! Rolowanie rozbija zakwasy oraz punkty spustowe poprawiając tym samym krążenie krwi. Rollery sprawdzą się idealnie w walce z cellulitem, zwanym pomarańczową skórką. Zróżnicowana powierzchnia rollera zwiększa krążenie oraz rozładowuje napięcie mięśniowe. Pamiętajcie - lepiej ukrwiona skóra i mięśnie pozwalają na szybsze efekty ćwiczeń! Wałki nie są jednak jedynie narzędziem do  rehabilitacji. Rolowanie doskonale wzmacnia mięśnie całego ciała. Treningi z wałkiem wykonywać mogą wszyscy, również osoby zmagające się z problemem nadwagi, u których roller pozwoli skutecznie spalać niechciane i zbędne kalorie.

Więcej Ukryj

Ulubione