Ławki treningowe

Sortowane: Domyślne
Uchwyt do wyciągu
  • Nowość
Uchwyt do wyciągu
(0)
45,98 zł
Wyciąg pionowy HS-1003LT uniwersalny
Wyciąg pionowyHS-1003LTuniwersalny
(2)
168,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 218,00 zł
Oszczędzasz 23%
Ławka prosta regulowana HS-1025 Pro
Ławka prosta HS-1025 Pro regulowana
(4)
216,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 288,00 zł
Oszczędzasz 25%
Trenażer mięśni brzucha HS-2001ABT
Trenażer mięśni brzucha HS-2001ABT
(4)
273,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 318,00 zł
Oszczędzasz 14%
Ławka do grzbietu HS-1018 z podparciem
Ławka do grzbietu HS-1018 z podparciem
(5)
308,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 358,00 zł
Oszczędzasz 14%
Maszyna do przysiadów HS-2010SM Sissy Squat
Maszyna do przysiadów HS-2010SM Sissy Squat
(4)
322,04 zł
Ostatnia najniższa cena: 388,00 zł
Oszczędzasz 17%
Ławka treningowa HS-1080
Ławka treningowaHS-1080
(6)
338,30 zł
Ostatnia najniższa cena: 398,00 zł
Oszczędzasz 15%
Ławka treningowa HS-1030 z blokadą nóg
Ławka treningowa HS-1030 z blokadą nóg
(6)
343,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 398,00 zł
Oszczędzasz 14%
Maszyna do przysiadów HS-2020SM Sissy Squat
Maszyna do przysiadów HS-2020SM Sissy Squat
(6)
363,54 zł
Ostatnia najniższa cena: 438,00 zł
Oszczędzasz 17%
Ławka treningowa HS-2040HB składana
Ławka treningowa HS-2040HB składana
(7)
372,30 zł
Ostatnia najniższa cena: 438,00 zł
Oszczędzasz 15%
Ławka treningowa HS-055
Ławka treningowa HS-055
(4)
381,06 zł
Ostatnia najniższa cena: 438,00 zł
Oszczędzasz 13%
Ławka treningowa HS-1035 z modlitewnikiem
  • Bestseller
Ławka treningowa HS-1035 z modlitewnikiem
(3)
388,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 478,00 zł
Oszczędzasz 19%
Ławka treningowa HS-1065HB Pro z modlitewnikiem
Ławka treningowa HS-1065HB Pro z modlitewnikiem
(2)
574,48 zł
Ostatnia najniższa cena: 668,00 zł
Oszczędzasz 14%
Ławka treningowa HS-1095
Ławka treningowa HS-1095 z modlitewnikiem
(4)
998,00 zł
Ostatnia najniższa cena: 1 098,00 zł
Oszczędzasz 9%
Ławki treningowe

Efektywny i angażujący wiele mięśni trening nie może oprzeć się bez solidnego wycisku. A taki sprawisz sobie jedynie dzięki niezbędnym akcesoriom. Jednym z najlepszych z nich jest ławka treningowa. Obecne zarówno w salonach fitness, jak i domowych siłowniach daje niezbędną stabilizację podczas ćwiczeń i pozwala wykonać ruch w pełnym zakresie. Najlepsze modele posiadają dodatkowe funkcje w postaci modlitewników lub wyciągów, które jeszcze bardziej rozwiną Twój trening i pomogą Ci ćwiczyć z jeszcze większą efektywnością. 

Ławka treningowa – jaką kupić?

Decydując się na ławkę treningową musimy zdać sobie sprawę, iż istnieje kilka rodzajów tego sprzętu. Sprzedający dzielą je głównie ze względu na możliwości regulacyjne. Z tego względu wyróżniamy:

  • ławki proste
  • ławki skośne,
  • ławki pod sztangę.

Ławki proste posiadają najmniej skomplikowaną konstrukcję i nie ma możliwości ich regulowania. Są doskonałe do wyciskania czy wiosłowania jednorącz w opadzie tułowia. Przez fakt, że zajmują niewiele miejsca, dedykowane są do domowych siłowni o małej powierzchni. 

Ławki skośne w przeciwieństwie do konstrukcji prostych posiadają szeroki zakres regulacji. Możemy dopasowywać kąt ich nachylenia do poszczególnych ćwiczeń, aktywując dodatkowe mięśnie podczas treningu. 

Ławki pod sztangę to specjalny rodzaj ławek z dodatkowym uchwytem na gryf (często zintegrowanym z konstrukcją), który umożliwia odłożenie ciężaru. Przeznaczone są one do wykonywania konkretnego rodzaju ćwiczeń, więc nie są one wszechstronne. Jeśli jednak zależy nam na nauce prawidłowego toru ruchu podczas wyciskania i budowaniu niesamowitych mięśni klatki piersiowej – wybór ten będzie idealny. 

W ofercie sklepu Hop-Sport znajdziesz specjalne produkty, łączące cechy ławek skośnych oraz pod sztangę. Wykonasz na nich naprawdę zróżnicowany trening, podczas którego będzie pracowało całe Twoje ciało. Oprócz tego znajdziesz w naszym asortymencie również konstrukcje łączące typowe ławki z modlitewnikami oraz wyciągami. Wymagają one nieco więcej miejsca w domowej siłowni, lecz to, ile możesz na nich wykonać ćwiczeń wprawi Cię wręcz w osłupienie!

Ławka z modlitewnikiem

Zależy Ci nie tylko na rozbudowaniu klatki piersiowej, lecz również wzmocnieniu bicepsów? Koniecznie zastanów się nad zakupem ławki z modlitewnikiem. Wykonasz za jej pomocą świetne ćwiczenia izolowane na ramiona i bicepsy, wyłączając asekurację ze strony mięśni pleców. Zminimalizujesz w ten sposób ilość ruchów oszukanych i jeszcze bardziej dopompujesz mięsień. W ofercie sklepu Hop-Sport znajdziesz konstrukcje z wbudowanym modlitewnikiem, który posiada regulację, a także specjalne widełki asekuracyjne do odkładania ciężaru. 

Ławka z wyciągiem

Chcesz wzbogacić swój trening na maszynach fitness? Masz dość wolnych ciężarów? Przerzuć się na trening na wyciągu! W asortymencie sklepu Hop-Sport znajdziesz ławeczki z dodatkową funkcją wyciągu górnego, która wzbogaci Twoje ćwiczenia. W przeciwieństwie do treningu na maszynach nie musisz dostosowywać swojego ciała do nienaturalnego toru ruchu – linki wyciągu pracują tak, jak Ty tego chcesz. Co więcej, wyciąg umożliwia utrzymanie ciągłego napięcia mięśniowego w każdej fazie ćwiczenia. Pozwoli Ci to na zwiększenie czucia mięśniowego oraz wygenerowanie jeszcze większych mikrouszkodzeń mięśni, a tym samym osiągnięcie dobrych efektów.

Ławka treningowa do domu

Podstawą dobrego sprzętu fitness na użytek domowy jest możliwość jego dopasowywania do warunków, jakie posiadamy w swoim domu lub mieszkaniu. W przypadku ławeczki do ćwiczeń istotne będą jej:

  • wymiary,
  • gabaryty,
  • możliwości regulacyjne. 

Duże konstrukcje z dodatkowymi funkcjami są znakomite w każdym treningu. Aby je jednak kupić, musimy dysponować większą powierzchnią treningową. Złotym środkiem w takich przypadkach są ławki składane. Zastosowane w nich mechanizmy umożliwiają szybkie złożenie i transport do dowolnego pomieszczenia lub schowanie. W ten sposób możemy korzystać z ławeczki do treningu nie tylko w domu, ale również podczas wakacji czy służbowego wyjazdu. Ławka po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i można ją przechowywać w szafie, a nawet pod łóżkiem.

Ważną kwestią są również możliwości treningowe. Ćwicząc w domu nie mamy czasu ani miejsca na dodatkowe maszyny, na których wykonamy jedno, konkretne ćwiczenie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup ławki regulowanej. Możemy dopasować ją zarówno do swojego wzrostu, jak i rodzaju ćwiczeń, jakie mamy zamiar wykonywać. Za pomocą ławki regulowanej możemy zwiększać bądź zmniejszać zakres naszych ruchów, angażować dodatkowe miejsce, a także zmaksymalizować efekty z ćwiczeń w ciasnych przestrzeniach.

Nie męcz się wybierając sprzęt do domowej siłowni! Postaw na produkty ze sklepu Hop-Sport i zmęcz się na treningu! Nasze akcesoria wykonane zostały z wyjątkowo mocnych i odpornych na duże obciążenia materiałów, które wytrzymają nawet najcięższe treningi. Dodatkowo wykończyliśmy nasze ławki fitness specjalnymi gąbkami oraz piankami, które nie tylko poprawiają chwyt i umożliwiają delikatne odkładania ciężaru, ale również podnoszą komfort wykonywania ćwiczeń. 

Ulubione