Śnieg i promocje spadają z nieba na Mikołajki! -15% na wybrane produkty Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Piłki gimnastyczne

Zadbaj o swój kręgosłup i popraw koordynację ruchową dzięki ćwiczeniom z piłką fitness! Polecane są one dla każdego, również dla seniorów, dzieci, kobiet w ciąży, bez względu na wiek i poziom kondycji fizycznej. 

Zadbaj o swój kręgosłup i popraw koordynację ruchową dzięki ćwiczeniom z piłką fitness! Polecane są one dla każdego, również dla seniorów, dzieci, kobiet w ciąży, bez względu na wiek i poziom kondycji fizycznej. 

Treningi z piłką gimnastyczną pomogą Ci wzmocnić mięśnie całego ciała, zadbać o prawidłową postawę oraz zrelaksować się po całym dniu. Stanowią również skuteczny sposób na walkę z dodatkowymi kilogramami. W hop-sport.pl znajdziesz piłki fitness w różnych rozmiarach i kolorach, w zestawach z pompką, modele o gładkiej powierzchni, jak również masujące piłki z wypustkami. Sprawdź naszą ofertę!

Piłka fitness staje się coraz bardziej popularnym sprzętem do domowych treningów. Jej zaletami są przystępna cena, niewielkie rozmiary po złożeniu, oraz łatwość użytkowania. Żeby ćwiczyć z piłką fitness nie musisz posiadać żadnych dodatkowych umiejętności, ważne są tylko chęci do ćwiczeń! Piłka pomoże Ci urozmaicić codzienne, domowe treningi. Podczas treningu z piłką fitness masz do czynienia z niestabilnym podłożem, co sprawia, że angażujesz do pracy wszystkie mięśnie – nawet mięśnie głębokie, o których tak często zapomina się podczas codziennych treningów.

Dodatkowo, dzięki piłce gimnastycznej możesz poprawić swoją postawę oraz odciążyć kręgosłup, co sprawia, że ten rodzaj treningu jest szczególnie wskazany dla osób spędzających większość dnia w pozycji siedzącej. Piłkę gimnastyczną możesz również wykorzystać jako zamiennik fotela podczas pracy przy biurku. Twój kręgosłup na pewno na tym skorzysta. Piłkę fitness możesz również wykorzystać w innych swoich aktywnościach, jak np. ćwiczenia taneczne czy joga. Świetnie sprawdzają się również jako narzędzie w rehabilitacji dzieci oraz osób dorosłych.

Szeroki wybór piłek dostępnych na rynku sprzedaży pozwala wybrać model, który pasuje do nas nie tylko rozmiarem, ale i kolorem. W hop-sport.pl oferujemy piłki w rozmiarach od 45 do 85 cm w mocnych, nasyconych kolorach, wykonane z wytrzymałego tworzywa PVC. Wybierz model dla siebie i zacznij treningi razem z Hop-Sport!

Więcej Ukryj

Favorites